Mam śmieci po remoncie

Fora Nieruchomości, Budownictwo Mam śmieci po remoncie

Wyświetlanie 11 wpisów - od 1 do 11 (z 11 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • #4353
    EchoNavigator
    Uczestnik

    Chce pozbyć się śmieci po remoncie jak to zrobić?

    #4355
    echojaskini3
    Uczestnik

    Tylko nie wywoź tego do lasu.

    #4357
    skydrift
    Uczestnik

    Najlepiej jest zamówić kontener od firmy, która to utylizuje.

    #4359
    midnightRamble88
    Uczestnik

    Dokładnie oni pomagają i działają bardzo szybko.

    #4361
    EtherVoyager
    Uczestnik

    Zgadzam się najłatwiej będzie wybrać kontener o odpowiedniej wielkości.

    #4363
    shadowflick
    Uczestnik

    Warto zainteresować się firmom http://www.redskip.pl/, bo oni mają takie kontenery.

    #4365
    solarWave21
    Uczestnik

    Korzystałem z ich oferty i naprawdę jesteśmy zadowolony.

    #4367
    auroraSeeker77
    Uczestnik

    Zabierają płytki, beton, gruz, papier, a nawet styropian.

    #4369
    Corey
    Uczestnik

    Najlepiej jak firma dostosowuje się do wymagań klienta, znam kilka takich już wysłałem CI wiadomość

    #4371
    auroraglide
    Uczestnik

    Też raz korzystałem z Redskip, dzięki nim pozbyłem się śmieci, które mi zalegały i mam czysto.

    #4373
    echoquest
    Uczestnik

    U mnie też są remonty i szukam kogoś sprawdzonego, sprawdzę tę firmę

Wyświetlanie 11 wpisów - od 1 do 11 (z 11 w sumie)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.