› Fora › Zdrowie i medycyna › Wizyta u dietetyka › Odpowiedz na: Wizyta u dietetyka
17 marca 2022 o 09:04
#5206
Gość
Przede wszystkim przygotuj się do takiej wizyty. Jęśli odpowiednio przedstawisz swój stan zdrowia, wyniki badań, opowiesz o swoich nawykach żywieniowych, będzie łatwiej dietetykowi dobrać taką dietę, by zrzucić zbędne kilogramy, ale też żeby to nie była męczarnia, jeśli będziesz musiała jeść, czego nie lubisz