Odpowiedz na: Wizyta u dietetyka

Fora Zdrowie i medycyna Wizyta u dietetyka Odpowiedz na: Wizyta u dietetyka

#5206
rosario
Gość

Przede wszystkim przygotuj się do takiej wizyty. Jęśli odpowiednio przedstawisz swój stan zdrowia, wyniki badań, opowiesz o swoich nawykach żywieniowych, będzie łatwiej dietetykowi dobrać taką dietę, by zrzucić zbędne kilogramy, ale też żeby to nie była męczarnia, jeśli będziesz musiała jeść, czego nie lubisz