Szanowni Mieszkańcy,
W najbliższy wtorek, 12 czerwca o godz. 17, będę miała przyjemność spotkać się z Państwem w Bibliotece Miejskiej, w ramach zaproponowanych przez UM spotkań z cyklu ” porozmawiaj z radnym”.
Jest to moja pierwsza okazja, aby spotkać się i porozmawiać z mieszkańcami w tej formule, dotąd bowiem spotykałam się z Puszczykowianami w urzędzie lub na spotkaniach, które sama organizowałam.
Na spotkania w bibliotece zarezerwowałam 4 terminy i wtorek jest pierwszym z nich.
Zapraszam wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby porozmawiać ze mną, podzielić się uwagami na temat mojej pracy jako radnej lub własnymi spostrzeżeniami dotyczącymi spraw naszego miasta.
Zapraszam i oczekuję Państwa w najbliższy wtorek w Bibliotece.
Agata Wójcik

Komentarzy: 20 o “Zaproszenie na spotkanie z radną Wójcik

 1. Czy potwierdza Pani starta na burmistrza miasta Puszczykowa? To jest już powszechna informacja przekazywana z ust do ust mieszkańców Puszczykowa.

 2. Najpierw prosimy o podsumowanie swojej kadencji z wyszczególnieniem oddanych przez Panią głosów za i przeciw w ważnych dla Puszczykowa głosowaniach Rady Miasta

 3. Jako radna dla swojego „Okręgu” nie zrobiła Pani NIC!!!!!!!!!!! na środku Sobieskiego przez kilka miesięcy stał pachołek przy wielkiej dziurze w asfalcie – zero reakcji. Niszczejący plac zabaw, stan asfaltu na Sobieskiego – agonalny. Ludzie kompletnie Pani nie znają, co tylko potwierdza bierność i brak zainteresowania sprawami Starego Puszczykowa. Najgorszy radny w całej radzie miasta, kompletnie niezainteresowany swoją własną okolicą. Aż ciarki mnie przechodzą, kiedy sobie pomyślę, że ta Pani mogłaby zostać burmistrzem. To byłaby prawdziwa apokalipsa. I, co najbardziej mnie dziwi, „za robotę” i organizację spotkań z mieszkańcami zabrała się Pani dopiero na koniec kadencji, żeby może ktoś pomyślał, że tak się Pani stara…

  1. do Zosi :
   czy potrzebna jest taka agresja? Można przecież napisać spokojniej, bez takich złych emocji.
   A przy okazji chcę Pani powiedzieć, że mam zupełnie inną ocenę pracy radnej Agaty Wójcik.
   Diametralnie różniącą się od Pani opinii.
   Wg mnie to najlepsza radna tej kadencji.

    1. Pani Zosiu:
     Może warto by się pofatygować na jakieś spotkanie z Radą Miasta Puszczykowa i wtedy będzie Pani wiedziała dlaczego tak uważam. Radna Wójcik zawsze jest merytorycznie przygotowana, zapoznana z dokumentami,wypowiadająca się zrozumiale poprawną polszczyzną, całymi zdaniami. W przeciwieństwie do innych radnych, którzy nie czytają dokumentów, nie znają zagadnienia nad którym procedują itp.itd.
     I dlatego stawiam na Panią Agatę Wójcik!
     Stawiam na dobrą przyszłość Puszczykowa!

  2. A co zrobił np. radny Hetman z Górnego Puszczykowa dla Pani, Pani Zosiu i dla innych mieszkańców swojego okręgu wyborczego?
   Czym sobie zasłużył ten Pan wybierany przez Was na kolejne kadencje?
   Przecież on się nawet nie odzywa na posiedzeniach Rady Miasta…

  3. Zosiu, źle kierujesz swoje żale. Radni nie zajmują się sprawami, o których piszesz. Za zniszczone urządzenia na placyku, dziurę w jezdni, zły stan nawierzchni jezdni odpowiada gospodarz. Nie od dzisiaj piszemy na Forum, że burmistrz źle sprawuje swoje obowiązki. Nie wiesz, pytaj – odpowiemy, nie błądź!

   Radna Agata Wójcik, w przeciwieństwie do pozostałych radnych poświęca bardzo dużo czasu swoim obowiązkom radnej. Zapoznaje się z dokumentami, jest merytorycznie przygotowana na każde zebranie komisji i sesje. Pozostali radni – mierni, ale wierni, cicho siedzą, wątpliwości nie mają, łapki grzecznie podnoszą.

   Jednak czy ciebie Zosiu to interesuje? Myślę, że nie, ty tu wchodzisz z czarnym PR prowadzącym do zdyskredytowania przeciwnika w oczach mieszkańców. Wszystko w tym temacie.

   1. Można spekulować dlaczego w okręgu wyborczym radnej A.Wójcik Urząd nie naprawia żadnych defektów: dziura w jezdni, zniszczone urządzenia na placyku, zły stan nawierzchni, inne.
    Dlaczego ?

    1. Dobrze napisane, działanie planowane i skutecznie realizowane w okręgu Radnej Agaty Wójcik. Jej nie udało się spacyfikować, jak radnego Krzyżańskiego (tanie mieszkanie), czy radnego Łagodę (zlecenia dla firmy).

     Pani Zosia jeszcze sporo musi się nauczyć o dalekosiężnych manipulacjach władzy. Nie od dziś wiadomo, że dzień po zwycięskich wyborach władza świętuje, a od następnego władza myśli o wygraniu kolejnych.
     Niestety, w psychologii pracy, przyjmuje się, że po mniej więcej 5 latach spędzonych w jednej firmie i na jednym stanowisku, dają się we znaki pierwsze syndromy zespołu wypalenia zawodowego czyli nie widzenie potrzeby zmian, poszukiwania nowych rozwiązań i sposobów pracy, brak kreatywności, a to tylko niektóre z objawów.

     1. Nie pobierałem żadnego wynagrodzenia z tytułu opracowania strategii rozwoju przez firmę, w której pracuję. Nie mówiąc już o badaniach ankietowych, którymi kompletnie się nie zajmuję. Powiem więcej, byłem odcięty od prac nad dokumentem od strony pracodawcy. Recenzowałem ją tylko z punktu widzenia radnego miasta. Jedynym wkładem ekstra było zaproszenie kilku osób do wywiadów pogłębionych. Część wyraziła chęć, część nie. Proszę zatem nie kłamać.

     2. W komentarzu nie napisano, że dostał pan wynagrodzenie za przeprowadzone prace zlecone przez urząd tylko, że firmie radnego zlecono pracę przez nasz urząd (podaną informację pan potwierdził, czyli w komentarzu zawarta była prawdziwa informacja) . Pan nie widzi niczego niestosownego w tej sytuacji, ja tak i nie tylko ja tak to oceniam. Drugi raz jak pan będzie kogoś chciał nazwać kłamcą, to niech się pan dwa razy zastanowi.
      Oczywiście może pan wycofać się z dyskusji (choć deklarował pan w wywiadzie, że lubi rozmawiać z mieszkańcami), ale następnym pana wpisem powinno być przeproszenie mnie.przeproszenie .

     3. Mało precyzyjne było rzucenie hasła „zlecenie dla firmy”. Następnym razem, aby nie został Pan/Pani nazwana/y kłamcą radzę wypowiadać się bardziej szczegółowo. Drugi raz jak Pan/Pani będzie chciał/a kogoś posądzić o przekręty proszę się szczegółowo zapoznać z sytuacją i czytać ze zrozumieniem. Przypadłością wielu mieszkańców tego miasta jest iść w zaparte, napisałem tak i tego się będę trzymał ( bo tak), chociaż było to totalne głupstwo, nikt mi nie przepowie (typowe). Jak grochem o ścianę….

     4. „Mało precyzyjne było rzucenie hasła „zlecenie dla firmy”. Następnym razem, aby nie został Pan/Pani nazwana/y kłamcą radzę wypowiadać się bardziej szczegółowo. Drugi raz jak Pan/Pani będzie chciał/a kogoś posądzić o przekręty proszę się szczegółowo zapoznać z sytuacją i czytać ze zrozumieniem”

      Odpowiedź – „zlecenie dla firmy” jest faktem, który pan radny potwierdził (zresztą nie musiał, fakt wiadomy od dawna dla wszystkich interesujących się sprawami miasta). Wniosek – nie było kłamstwa, jest brak przeprosin.

      Czy brakuje precyzyjności w stwierdzeniu „zlecenie dla firmy”? Można było oczywiście rozwinąć to określenie i opisać szczegóły, ale nie o szczegóły w tym chodzi tylko o fakt, a taki jak już potwierdził radny Łagoda miał miejsce.

      W którym miejscu Oburzony dopatrzył się posądzenia radnego Łagody o przekręty?
      Kto powinien nauczyć się czytać ze zrozumieniem?
      Komentarz dotyczył kodeksu moralnego i etyki, ale najwidoczniej te zagadnienia są obce niektórym radnym i Oburzonemu obrońcy.

     5. Najważniejsze, że są tacy ludzie którzy stoją na straży etyki i kodeksu moralnego 🙂

     6. Kłamstwo, przekręt – nie pierwszy raz bezpodstawnie obrzucono piszącego na Forum epitetami. Nie pierwszy raz nie przeproszono.

 4. W wyborze haseł i metod kampanii samorządowej w Puszczykowie należy wziąć pod uwagę tzw. urojenie wyższościowe (…) obecnych. Kampania na tej osnowie plus konkretny program realizacyjny może im odebrać setki głosów…

 5. Jezu ludzie jacy Wy jesteście żałośni ! Ile w Was zazdrości, jadu itp. Jeśli już komuś coś zarzucacie bądź wychwalacie pod niebiosa to róbcie to na podstawie faktów i dowodów. Niektórzy powinni się ugryźć w język bo mogą sobie zrobić krzywdę tymi komentarzami

 6. Drodzy dyskutanci bardzo mało widzicie co i jak się dzieje w PUSZCZYKOWIE niby miescie gdzie spokój , cisza porządek i samo dobro wypływające z Budynku przy ul. Podleśnej . Po co ta WASZA miernota ??????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.