W imieniu organizatorów zapraszamy na spektakl teatralny „LUFY PAMFLETÓW”, wpisujący się w rok obchodów 100-lecia Niepodległości. 

Zapraszamy w poniedziałek, 11 czerwca 2018 roku o g. 19.00 do Sali Jana Pawła II.

Spektakl muzyczny, historyczno-patriotyczny, przygotowany przez Teatr Droga im. Jana Pawła II z Poznania, zrealizowano na podstawie wybranych dowcipów, wierszy, piosenek, a także życia codziennego polskiego społeczeństwa w czasie okupacji podczas II Wojny Światowej.Przedstawienie przeznaczone jest dla widzów dorosłych oraz młodzieży szkół średnich.
Czas trwania: ok. 90 min. Zaproszenia/ cegiełki w cenie 10 zł będą do nabycia godzinę przed spektaklem.

Serdecznie zapraszamy.

Dziękujemy pani J. Strabel za materiał do publikacji – red.

Komentarzy: 3 o “Zaproszenie na spektakl teatralny

    1. Dziękuję Pani Mariolu za pamięć o Poznańskim Powstaniu. Niestety jak Pani wie w 60 rocznicę postanowiono obrazić I sponiewierać niektóre ofiary I ich dzieci. Zagarnięta organizacja uroczystosci, zaproszenie „Bolka”,który nazwał Romka Strzałkowskiego Romkiem Czaskowskim, albo Trzaskowskim(kto go tam zrozumie),sprowadzenie z Warszawskiego KODu 2 autokarów zadymiczy-bojowników z czerwonymi kartkami, aby zakłócić przemówienia Prezydenta Dudy I Kadara z Węgier. Obłudny zakaz wstępu z polecenia pani Banaszak do strefy gości pani Mikołajczak, ba nawet jej nie wpuszczono do kościoła OO Dominikanów na msze za ofiary. A przypomnę Pani I Państwu, że Pani Mikołajczak jako pielęgniarka szpitala im.Raszei została aresztowna, bita, połamano jej nogi jako pięknej, młodej dziewczynie. Kuleje od tamtych dni do dziś. Przykre też, że Puszczykowianie nie wywiesili flag w tym dniu przed swoje domy. Może się wstydzili?

      1. Proszę się nie martwić, na pewne sprawy nie mamy wpływu. Najważniejsze jest to, jak sami się zachowujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.