Komentarzy: 33 o “Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Agatą Wójcik

  1. według wstępnych sondaży, burmistrzem zostanie ponownie Andrzej Balcerek, który zdobył aż 70 % przewagę.

   Jeśli to się potwierdzi
   to czeka nas 5 lat walki 🙁

 1. Pełen sukces. Chyba pora na wyprowadzkę 🙂

  Nieoficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018
  Czas na głosowanie już się skończył, znamy też wyniki exit poll. Na oficjalne wyniki, jak mówi szef PKW, będziemy musieli poczekać kilka dni. Poniżej prezentujemy nieoficjalne wyniki głosowania na Burmistrza oraz Radnych Miasta Puszczykowa.

  Wyniki głosowania na burmistrza miasta Puszczykowa:

  BALCEREK Andrzej – 3 600 głosów (71,03%)

  WÓJCIK Agata – 1 468 głosów (28,97%)

  Mandat radnego Rady Miasta Puszczykowa wywalczyli:

  KAMIŃSKA Barbara Zuzanna

  BIJACZEWSKA Elżbieta Teresa

  HETMAN Władysław

  PASZKOWSKI Krzysztof Stanisław

  MICHAŁOWSKA Maria

  RYGLEWICZ Filip Mikołaj

  TEUSCHNER Ryszard Jerzy

  POTOCKI Tomasz Ryszard

  KRZYŻAŃSKI Maciej Piotr

  PŁÓCIENNIK Piotr Cezary

  FRĄCKOWIAK Mariusz Artur

  GUZIAŁEK Piotr Tadeusz

  CZARNECKA Elżbieta

  BRĄCZKOWSKA Alfreda Anna

  ŁAGODA Jan

 2. O , JA P… : 14-1 w radzie
  Plus Balcerek do całości szczęścia
  No to zapraszamy developerów, drwali, handlowców .
  Jednoosobowa opozycja w radzie – jak za komuny

 3. 70% dla Balcerka. Wójcik i ekipa nic nie znaczy w tym miescie. Jednak puszczykowianie to mądrzy ludzie. I co powiesz teraz Krzysiu Kamiński? Kolejne 5 lat będziesz jątrzył?

 4. No i cóż zrobić – można było mieć w radzie ludzi, którzy zajęliby się pracą na rzecz mieszkańców – a tak, znów trzeba będzie chodzić na posiedzenia, śledzić okólniki „burmiszcza”, szczególnie w wakacje i tuż przed świętami być czujnym na przepychane kolanem cudne pomysły … A mogło być normalniej, zwyczajniej, nudniej… Cóż, przynajmniej podciągnę się w czytaniu aktów prawa lokalnego 🙂

 5. Nieoficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018

  Wyniki głosowania na burmistrza miasta Puszczykowa:
  BALCEREK Andrzej – 3 600 głosów (71,03%)
  WÓJCIK Agata – 1 468 głosów (28,97%)
  Wszyscy radni od Pana Andrzeja.

  1. Ale smieszne…jeżeli jeden kandydat ma 70% poarcia a drugi 30% to ten pierwszy wygrywa z przewagą 40 a nie 70%..zadanie na poziomie podstawówki!!!!!!

  1. Tylko, że Płociennik to też cichy poplecznik Balcerka, zakamuflowany członek jego komitetu, spec od PR, człowiek bezkompromisowy, szkalujący innych i co najważniejsze mający aspiracje zostać przyszłym burmistrzem!! UWAŻAJCIE. Cwany i przebiegły mieszkaniec Puszczykowa raptem od…. 2 LAT!

 6. Pewnie zadziałało ale odwrotnie zero inwestycji dla miasta !Gratulacje również dla radnej Basi Z Sobieskiego!

 7. Miasto ma się rozwijać a nie stać w miejscu a jak skansen to w Bieszczady takie chore pomysły jak np. aleja drzew na Sobieskiego gdzie las za rogiem i kamienne schodki to dla dzieci w przedszkolu gratulacje dla radnej Basi !!!

 8. ALE KLAPA , pisałam poprzednio , Burmistrza Andrzeja wszyscy znamy i nie musiał organizować spotkań wyborczo – jątrzących. Agata i jej ekipa jadem sobie sami zaszkodzili , zachowując się jak totalna opozycja , ludzie tego już nie tolerują. Wszyscy chcemy spokoju i zgody , drodzy Państwo.

  1. Dlaczego zakładaliście,że odsetek ” rozumo-sceptycznych „, podobnie jak ww Helena( czyli zwyczajnie – głupich) ludzi w Puszczykowie jest inny niż wynika to z krzywej Gaussa? Zauważcie, że według wielu tutejszych mieszkańców największą tragedią ostatnich tygodni nie był wcale trujący smog , a zamknięcie Biedronki . Zobaczcie , z jaką satysfakcją zwolennicy obecnego układu szydzą ze zwolenników zielonego Puszczykowa ( szeroko rozumianych) używając w roli epitetów : „wykształciuchy” , „elyty” itp.
   Zgodnie z tradycją – inżynier, prawnik, nauczyciel, lekarz, wykształcony urzędnik staje się wrogiem zdrowego jądra narodu , robotniczej klasy pracującej… Niczego historia nie nauczyła.
   Kiełbasa po 9,90, komplet garów za 22,99 , „gdzie, panie bede jezdzic po petrol – tu bym chcioł, kole biedry najlepi” – to są życiowe problemy , a nie dług miasta, niekontrolowany wzrost ruchu, wycinanie lasów po osiedla.
   Przeintelektualizowanie przekazu, zbyt trudne słowa, odwoływanie się do wartości ogólnych – to podstawowe błędy „zielonych”
   „Damy wam” , ” zrobimy wam” , „wybudujemy wam” – to taki przekaz trafia do ubogich myślowo , wielu mieszkańców Puszczykowa – kiełbasa zawsze lepiej zadziała niż imperatyw moralny 😉
   Albo społecznicy i politycy zielonej strony wezmą sobie to do serca ( i będą uczestniczyć w posiedzeniach ,śledzić plany urzedu itp) i zaczną mówic językiem masy wyborczej – albo zapomnijcie o wyjątkowości ( a jak z pogardą określają przedstawiciele ludu – „obrzydliwej elitarności „) Puszczykowa .
   Powodzenia .

 9. Kiedy opublikujecie wyrok sądowy?

  Kiedy zamkniecie tą śmieszną stronę?

  Nikt was w Puszczykowie nie chce. Wszyscy się z was śmieją.

 10. Przeglądając forum czytałem, że większość jest przeciwna marketom, drogom, i wszelkiemu cywilizacyjnemu złu. Wybory pokazały, że ta większość to zaledwie ok 20% co przy frekwencji ca. 50% daje ledwie 10% ogółu mieszkańców. Czyli jak to ma być – 90 % ma się wynieść do Komornik, Lubonia czy gdzieś tam, czy raczej owe 10% da nam spokojnie żyć i rozwijać się. Przypominam, że Bieszczady ciągle są dość rzadko zaludnione.

  1. Niestety panie Adamie muszę pana zmartwić ale ma pan poważne problemy z matematyką i logicznym myśleniem. Aprzypomnę panu AB ok.70%, AW ok.30% (a nie 20%). Idąc dalej pana logiką AB zdobył 70% z ok. Połowy głosujących a więc uzyskał 35% głosów ogółu mieszkańców. A więc wg pana logiki rządzi uzyskał 1/3 głosów i rządzi 2/3 mieszkańcow. Prawda że to brzmi inaczej. Niech pan pomyśli gdzie w pana rozumowaniu tkwi błąd.:)

   1. Faktycznie mając głosy 35% liczby mieszkańców Puszczykowa AB bedzie rządził 65% ludzi, ktorzy na niego nie zagłosowali…przerażająca prawda panie Adamie?

     1. Nie udało się w 2014 r , nie udało się wczoraj. Może za 5 lat:P Wiara czyni podobno cuda hehe

 11. Kolejny raz za wojna polsko-polska. Ludzie nie głosowali za kimś tylko przeciwko komuś. Wojna PO-N z PiS odbiła się także na nas. Wszystkich z KWW Pani Agaty powciągali do PiSu, łącznie z sympatykami. Nieważne, że do PO należał lub należy, nieważne, że niewierzący i niepraktykujący. PiSior sprawdzony do 10 lat wstecz. Dziękujemy pani G. Wiele osób, które naprawdę były zaangażowane, działały dla dobra lokalnej społeczności nie zostało wybranych. Wygrali ci co nic nie robili. Jak z tego płynie nauka? Jaka zachęta do działania? Zadziwiajace jest społeczeństwo w Puszczykowie.

  1. Pani G. C. dokonała skutecznej jak się okazuje weryfikacji kręgosłupa politycznego, swojego nie weryfikowała
   Ale to i tak nic nie dało.

 12. Próbowałam dwa razy dodać wyrok sądu, ale nie został on opublikowany, może obawialiscie się że zbyt duża grupa ludzi go przeczyta. Teraz już po fakcie, nastąpiła oczywista sytuacja, wybory przegrała p. W więc proszę ujawnijcie wszystkim wyrok. Może nie każdy miał możliwość zapoznania się z dokumentami.
  Niestety tym wyrokiem komitet p. W nieco się pogrążył. Ludzie, którzy nie byli pewni na kogo głosować, po odczytaniu wyroku podjęli decyzję, że na pewno nie będzie to p. W
  Tylko ciekawe kogo teraz Forum będzie adorowało…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.