Na łamach lipcowego Echa Puszczykowa i na BIP urzędu miasta znalazła się informacja o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów położonych w Puszczykowie, w obrębie Puszczykowo Stare, arkusze 1 – 18 – część A.

Projekt wyłożony będzie do 29 sierpnia 2017r. a publiczna dyskusja odbędzie się 23.08.2017r. o godz. 17:00 w Hali widowiskowo-sportowej w Puszczykowie przy ul. Podgórnej 21.

Uwagi do projektu można będzie składać do 18 września br.

Niestety na stronie BIP znajduje się informacja: http://puszczykowobip.wokiss.pl/bip/komunikaty-ogloszenia/gospodarka-przestrzenna.html?pid=10709

ale brak jest załączników: części tekstowej oraz mapy.  Prosimy urzędników miejskich o szybkie dołączenie tych niezbędnych załączników, aby mieszkańcy nie musieli się fatygować do urzędu, aby mogli odnieść się do zapisów!

red.

Komentarzy: 6 o “Wyłożenie projektu planu zagospodarowania dla Starego Puszczykowa

    1. Tak, jak „mieszkaniec Puszczykowa”, który protestuje przeciwko protestom i FP.

    1. Prowadzący koniecznie”mieszkaniec Puszczykowa”,opieka medialna „Echo Puszczykowa”,oprawę artystyczno-propagandową zabezpieczy komisja rady d/s kultury i sportu ale miejsce protestu to jednak hala widowiskowo -sportowa.
      Bądźmy koniecznie na tym proteście.Precz z Forum Puszczykowa!

  1. „Jolka, Jolka pamiętasz lato ze snu, gdy pisałaś(jak teraz) tak mi źle”.
    Przyjdźcie, a my (w)as przykryjemy czapką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.