Za nami wybory do parlamentu.  W okresie gorącej kampanii wyborczej przedstawiliśmy 6 kandydatów.  Pięciu z nich to mieszkańcy naszego miasta.  Niestety żaden z nich nie uzyskał takiej ilości głosów, która pozwoliłaby zasiąść w ławach sejmowych.  Tak więc po bardzo wielu latach, gdy w parlamencie zasiadał jeden, a w końcówce ubiegłej kadencji nawet dwóch posłów z Puszczykowa, teraz nie będzie miało nasze miasta swojego reprezentanta.

Jedynie pan Bartłomiej Wróblewski, którego kandydaturę również Forum Puszczykowo prezentowało, zdobył mandat poselski.    Spośród wszystkich kandydatów z wszystkich list otrzymał w Puszczykowie największą ilość głosów.   Wierzymy, że kiedy będzie posłem, nie zapomni o mieszkańcach powiatu i naszego miasta.   Panu Wróblewskiemu gratulujemy wyboru.

red.

fot.lokalnie.tv

1 kometarz o “Wybory 2015 w Puszczykowie

 1. Bardzo dziękuję za wszystkie oddane na mnie głosy w Puszczykowie.
  Starałam się, aby moja kampania w naszym mieście była subtelna, nie naruszała prywatności mieszkańców oraz naszego ładu i porządku, który tak sobie cenimy. Unikałam nawet jak tylko mogłam wizyt w przedszkolu czy szkole dzieci, żeby nie być posądzoną o realizację kampanii.
  Sąsiadów prosiłam o trzymanie kciuków, a nie o głos.
  Jak mogłam chciałam, żeby Puszczykowo zostało dla mnie neutralnie politycznie.
  Tak już mam i chyba tego nie zmienię 🙂
  Okazało się, że trochę z tym przesadziłam, gdyż wielu znajomych i mieszkańców Puszczykowa nie miało pojęcia, że w ogóle startuję i dowiedziało się trochę za późno 🙂
  Już czasu nie cofnę 🙂
  Tymbardziej dziękuję za świetną frekwencję w wyborach i za każdy cenny głos. Tym razem nie udało się i Puszczykowo nie będzie miało „swojego” człowieka w parlamencie. Mogę jednak zagwarantować, że nie odpuszczam i nadal trzymam rękę na pulsie wszędzie tam gdzie jestem aktywna krajowo i regionalnie.

  Pozdrawiam,
  Iwona Janicka

  Mój wpis na profilu FB:
  https://www.facebook.com/iwona.janicka/posts/884352434946831

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.