Już sądziliśmy, że zakończyliśmy temat żywopłotów, który jakiś czas temu bardzo ożywił forumowiczów.  Niestety problem znowu wrócił.  Nasz czytelnik przesłał nam nowe zdjęcia: powyżej z ulicy Zielonej, gdzie jak widać, przejście chodnikiem nie tylko z wózkiem jest niemożliwe i aby przejść trzeba wejść na dość ruchliwą ulicę.  Zdjęcie poniżej z ulicy Poznańskiej, gdzie żywopłot zająć cały pas ścieżki rowerowej.

poznańska

W tym wypadku jest to bardzo blisko siedziby naszych miejskich strażników, którzy bardzo chętnie wystawiają mandaty, jeśli się ze ścieżki na ulicy Poznańskiej nie korzysta, ale już zadbanie aby była ona przejezdna… Od tego chyba oni nie są. Rodzi się pytanie do czego oni są, bo opisywanymi przez nas kilka dni temu dziesiątkami butelek, na trawniku przy wlocie w ulicę Kościelną, których ciągle przybywa dosłownie pod okiem kamery umiejscowionej na rondzie przy Arturo, nadal nikt się nie zajął.  Ciągle ich przybywa.  Panowie strażnicy – do pracy.

redakcja

Komentarzy: 2 o “Wraca problem żywopłotów

  1. A ja zapraszam na przystanek autobusowy na ulicy Dworcowej ,wyrastające drzewko za wiaty przystanku zajmuje już tyle chodnikowego miejsca ,że jeszcze jeden rok ,a trzeba będzie schodzić z chodnika aby nie zahaczyć o gałęzie owego drzewka ,dotyczy to zwłaszcza osób wyższych wzrostem.

  2. Jeśli macie Państwo ochodę instruktażowo zobaczyć, jak nie przycinać żywopłotów zachęcam do spaceru ul. Wąską. Posesje na narożniku Wąskiej i Poznańskiej oraz nr 9. Niestety, podobno zrobiła to firma opłacona przez urząd, a nie właściciele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.