Jak ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej już dzisiejszego popołudnia dojdzie do radykalnej zmiany pogody na terenie całego kraju.  Również u nas mogą wystąpić burze, opady gradu i bardzo silny wiatr, który może osiągnąć 100 km/h.

Prosimy o zachowanie ostrożności i zabezpieczenie przedmiotów na balkonach, parapetach itp.

red.

Komentarzy: 4 o “Uwaga – zmiana pogody, burze i silny wiatr

 1. Zamkiem w Puszczy noteckiej żyje cała Polska. A co na to KOD, nie protestuje ?
  Nie może, prawda ? Bo zamek wymyślili w 2009 roku i budują jakieś deweloperskie liberalne słupy 20 letnie które wtedy miały po 17 lat, i pieniądze na zamek odłożyli ze składek komunijnych, jak donosi prasa…

  Może w Puszczykowie Górnym albo dolnym też zdarzy się w kolejnej kadencji taki zamek ?
  Bo przy braku kontroli architektonicznej wszystko za piniądze jest możliwe …

  Wszyscy dociekają, kto za nimi stoi. Dowiemy się na pewno. Za to na pewno już wiadomo kto wydał przychylną decyzję środowiskową. Znów jakiś profesor uniwersytetu, i to poznańskiego; BEZPARTYJNY FACHOWIEC. PIS jak skończy z wymiarem ,,sprawiedliwości” miejmy nadzieję że weźmie się za wyższe uczelnie. Popierajmy. Ten zamek w Puszczy ma jeszcze inny wymiar, SYMBOLICZNY:

  oto czysta egzemplifikacja liberalizmu

  – wszystko jest na sprzedaż, nie ma moralności, nie ma etyki, nie ma estetyki! i Państwo w nic nie ingeruje! Państwa już prawie nie ma. Zupełnie jak chciał Hyman Roth z ,,Ojca Chrzestnego” ; czy wiecie co to za liberał?

 2. Świetny komentarz tam sobie robili co chcieli i tu robią co chcą ale jak widać szambo raz po raz wybija i wtedy jest smrodzik . Należy mieć nadzieję , że u nas też kiedyś tym „pseudo-planom” tzw zagospodarowania się ktoś dokładnie przyjrzy i będzie potrzebna kaucja jak u pana .od melioracyjnych interesów.

 3. Bardzo ciekawe informacje są do poczytania na stronie KOD Wielkopolska, oto artykuł :Łańcuch Światła nr 13 w Poznaniu: #NieOdpuszczamy

  ✌ Obywatelu, Obywatelko, Twoje prawa w Twoich rękach!
  Przed nami ostatnia prosta w tym długim spacerze – a zatem do dzieła!
  udostępnij wydarzenie, zaproś znajomych!
  zamiast flagi tej czy innej partii weź lampkę, lub latarkę
  weź bęben, kocioł, lub inny gar, wstąp do naszej sekcji rytmicznej
  powtórz sobie tekst Hymnu Polski i Odę do Radości co by wybrzmiały pełną piersią (najlepiej wydrukuj dla siebie i kilka kopii więcej, by rozdać osobom stojącym obok)

  Organizatorami spotkania są:
  Poznaniacy, Poznanianki,
  Polacy, Polki,
  Europejczycy i Europejki,
  ………….
  szczególnie ten punkt: weź bęben, kocioł, lub inny gar, wstąp do naszej sekcji rytmicznej
  KOD ma sekcję rytmiczną.
  ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.