Jak ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej już dzisiejszego popołudnia dojdzie do radykalnej zmiany pogody na terenie całego kraju.  Również u nas mogą wystąpić burze, opady gradu i bardzo silny wiatr, który może osiągnąć 100 km/h.

Prosimy o zachowanie ostrożności i zabezpieczenie przedmiotów na balkonach, parapetach itp.

red.

Komentarzy: 3 o “Uwaga – zmiana pogody, burze i silny wiatr

 1. Zamkiem w Puszczy noteckiej żyje cała Polska. A co na to KOD, nie protestuje ?
  Nie może, prawda ? Bo zamek wymyślili w 2009 roku i budują jakieś deweloperskie liberalne słupy 20 letnie które wtedy miały po 17 lat, i pieniądze na zamek odłożyli ze składek komunijnych, jak donosi prasa…

  Może w Puszczykowie Górnym albo dolnym też zdarzy się w kolejnej kadencji taki zamek ?
  Bo przy braku kontroli architektonicznej wszystko za piniądze jest możliwe …

  Wszyscy dociekają, kto za nimi stoi. Dowiemy się na pewno. Za to na pewno już wiadomo kto wydał przychylną decyzję środowiskową. Znów jakiś profesor uniwersytetu, i to poznańskiego; BEZPARTYJNY FACHOWIEC. PIS jak skończy z wymiarem ,,sprawiedliwości” miejmy nadzieję że weźmie się za wyższe uczelnie. Popierajmy. Ten zamek w Puszczy ma jeszcze inny wymiar, SYMBOLICZNY:

  oto czysta egzemplifikacja liberalizmu

  – wszystko jest na sprzedaż, nie ma moralności, nie ma etyki, nie ma estetyki! i Państwo w nic nie ingeruje! Państwa już prawie nie ma. Zupełnie jak chciał Hyman Roth z ,,Ojca Chrzestnego” ; czy wiecie co to za liberał?

 2. Świetny komentarz tam sobie robili co chcieli i tu robią co chcą ale jak widać szambo raz po raz wybija i wtedy jest smrodzik . Należy mieć nadzieję , że u nas też kiedyś tym „pseudo-planom” tzw zagospodarowania się ktoś dokładnie przyjrzy i będzie potrzebna kaucja jak u pana .od melioracyjnych interesów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.