Komentarzy: 15 o “Tak wybrali mieszkańcy Puszczykowa

 1. Wielkie brawa dla Pani radnej!!! Właśnie takich radnych mieszkańcy wybrali. I bardzo dobrze.

  1. Tylko czekać aż p. Anna i jej podobni wybrani przez nią radni zarządzą izolację dla tych ciemnych,, zacofanych, pisiorokatoli i innych „nie ówczesnych” mieszkańców naszego miasta. Do boju p. Anno!

  2. Brawa dla Pani Radnej!!! Za odwagę i trzeźwe myślenie. Jeśli chcecie Państwo spotkań dzieci z biskupami, organizujcie je sobie w kościołach.

   1. Proponuję przedstawić p. radną Michałowską do odznaczenia za odważną walkę z ciemnogrodem – wręczenie nastąpić powinno w Urzędzie Miasta. Wręczenia dokona p. Olga. Kto jest za?

 2. Pani radno(a) Michałowska, nie lepiej by było gdyby się pani zajęła prawdziwymi problemami Puszczykowa i jego mieszkańców? Jest ich w bród, także w pani rejonie. Mniej wtedy nienawiści a z pewnością więcej pożytku dla ogółu. Jest tyle do zrobienia a i Panu burmistrzowi pomóc by można w jego ciężkiej pracy.

  1. O właśnie ma Pan rację. Wiele hałasu o 15 minutowe spotkanie z dziećmi w 3 klasach. Naprawdę wborcy p. Michałowskiej wybrali ją w innym celu. A ta nagonka na fb żenada jakaś. Wypowiadali się ludzie, których w ogóle to nie dotyczyło. Nie ma to jak na się lansować.

 3. Tej nie zwykle Światłej pani Ani jeśli zwykła czytać od czasów Pana Tadeusza radzę poczytać „Marksizm Kulturowy” Dariusza Rozwadowskiego to może dozna oświecenia i ta reszta jej sympatyków również,chociaż wątpię czy oni coś więcej czytają poza” jedyną słuszną ” wydawaną przez obce agentury i oglądają amerykańska stację /właściciel z za oceanu/.No cóż inteligentów nawet w tym Wilanowie poznańskim jest jak na lekarstwo o czym świadczy żenujący poziom nauczania co można sprawdzić do jakich średnich szkół dostawali się tutejsi uczniowie i w jakich ilościach oraz sprawdzić w kuratorium ranking szkół /polecam/, a obrazem tej elity uczącej jest ich od 15 /a może więcej/lat szef który się załapał ze stanowiska wiejskiego nauczyciela od 20 lat nie mający kredy w tych urzędniczych rączkach ,zarabiający ponad 12 tyś. i zarządzający hotelami /w Warszawie nad Wisłą/ oraz domami wczasowymi z czasów komuchów, zwanymi sanatoriami .Jako były /emerytowany nauczyciel / przepędził bym to towarzystwo posługujące się dziećmi na cztery wiatry.P.S. Mój przyjaciel uczący pięcioro wnucząt w domu od 1 do 7 klasy na sprawdzianach na końcu roku bije to pozorne nauczanie kilkakrotnie .

  1. Panie emerycie nauczycielski. Jeśli rzeczywiście był Pan nauczycielem… Oby nie uczył Pan dzieci języka polskiego. Nie pojmuję, jakim cudem ukończył Pan studia. Tak kaleczyć mowę ojczystą… Wstyd!

 4. Kochani! Zbliża się ostatetczny termin składania PITów za 2018 rok.
  Czas pokazać staremu-nowemu burmiszczowi i klakierom z rady miasta , że schlebianie najniższym instynktom wyborców, kampania oparta na oszczerstwach i składanych w ostatniej chwili ( bez możliwości dementi) skargach wyborczych – które po wyborach okazywały się niewiele warte, umiłowanie przez nich dzikiej deweloperki , nieudolnośc w kontaktach ze starostwem i PKP – że to wszystko fakty , które dyskwalifikują tę ekipę . A że argumenty racjonalne, logiczne i uzasadnione nie trafiają do wyżej wymienionych oraz ich wyborców , ( czy to z racji niespomplikowania umysłowego czy też z innych powodów , którymi , być może, zainteresują się wreszcie trzyliterowe agendy…) – to pora przemówic do burmiszcza w języku , który z pewnościa zrozumie , tj. dop.. c sie do kasy :-).
  Jest okazja – otóż składając PIT podajemy w nim równiez miejsce zamieszkania . NIe ma to nic wspólnego z zameldowaniem i może być dowolnie różne. Istotne jest to , że ok. 35-40% TWOICH PODATKÓW TRAFIA DO GMINY , W KTÓREJ ZAMIESZKUJESZ.
  Jeśli nie chcesz wspierać chorych wizji tutejszych włodarzy Puszczykowa ( wydaje się ,że sterowanych z Dopiewa i z Jeżyc) – w składanym picie wskaż jako miejsce zamieszkania adres z INNEJ GMINY PODLEGAJĄCEJ TEMU SAMEMU URZEDOWI SKARBOWEMU CO PUSZCZYKOWO. Ja np. podałem adres urzedu gminy ościnnej – oj ucieszą się z pieniążków, ucieszą .
  Niechże burmiszcz przekona się , czy warto obrzydzać to miasteczko ludziom , którzy chcieli tu żyć w normalnych warunkach, w poszanowaniu różnorodności ( a nie tylko zunifikowango zalewu betomen i deweloperką) i doceniających unikatowośc tego regionu . NIechże burmiszcz poprosi klijĘtów pepco i stokrotki o wsparcie , właśnie już się cieszą na otwarcie tego brzydactwa przy torach 🙂 Zobaczymy , czy budżet odczuje ubytek setek, tysięcy, dziesiątek tysięcy z podatków … No , ludzie – do dzieła 🙂

 5. Ja też po latach podałem adres w Mosinie ,bo tam mi chociaż wybudują pływalnie , tu niech im dołożą Ci co biorą ministerialne pensje i nagrody z Puszczykowskich podatkowiczów , a zamieszkują w Dopiewie.

 6. No i co ? strajkują. Oczywiście najgłośniej krzyczą ci co mają 18 godz ,480 w roku ,na zachód 300km w Berlinie muszą pracować ponad 700 w roku 28 na tydzień ,a jeszcze dalej na zachód w państwie gdzie uniwersytety nie są w czwartej setce ,tylko 6 w pierwszej dziesiątce mają pensum około 900 godz.I co tu dużo mówić 75 dni wakacji ,średnia krajowa 11 uczni na jednego nauczyciela ,średnia unijna 15 na jednego nauczyciela ,tylko głośno krzyczeć żeby wywalczyć szybko, od zaraz na lepsze „fury” w lisingu ,bo jakie stoją przed szkołą w czasie strajku to rodzice tych nie douczonych dzieci widzą i żadni Broniarze i ich partnerzy nie zamydlą oczu.

 7. Czy ktoś wie coś więcej o wyprawie do Gdańska ( za publiczne środki) naszych puszczykowskich obrońców demokracji, na czele z panem burmistrzem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.