Wakacje w pełni, a tenisistki puszczykowskiej Akademii Tenisowej „Angie” grają i odnoszą kolejne sukcesy.  Tym razem nie będziemy pisać o sukcesach Andżeliki Kerber, która po sukcesach w Turnieju na kortach Wimbledonu przygotowuje się do kolejnych startów.  Dziś miło nam poinformować o sukcesach młodszych tenisistek, reprezentujących puszczykowski klub.

Zosia Kromolicka wygrywa

Na kortach  K.S. Promień Opalenica  odbył się  turniej wojewódzki skrzatek ( do 12 lat) o Puchar  Burmistrza Opalenicy. Bardzo dobrze zaprezentowała się tam młoda puszczykowianka –  zawodniczka Akademii Tenisowej Angelique Kerber Zosia Kromolicka. Podopieczna trenera Marcina Radwana  wygrała turniej singlowy pokonując w grupie finałowej  Martę Nadajewską ( UKS AT Challenge Piotrków  Tryb.) 6/3,7/6(4) oraz swoją koleżankę klubową Tatianę Burdzińską 6/2,6/2

2 medale   Zuzanny Kubachy

W Szczecinie zakończyły się  Mistrzostwa Polski Skrzatów ( do 12 lat)  w tenisie.  W turnieju głównym( 32 uczestniczki )  udział wzięły 3 zawodniczki  Akademii Tenisowej „Angie”. W  pierwszej rundzie przegrała Zofia Kromolicka, Matylda Buryło dotarła do ćwierćfinału, w którym po bardzo zaciętym meczu przegrała z Magdaleną Świerczyńską (UKT Winner Kraków ) 6/4,4/6,4/10.  Bardzo dobrze zaprezentowała się Zuzanna Kubacha, która w singlu przegrała w finale z Adą Piestrzyńską (KT  Legia Warszawa) 3/6,2/6 zdobywając  srebrny medal. Zuza w parze z Malwiną Rowińską (KT Legia Warszawa)  zwyciężyły w grze deblowej pokonując po bardzo wyrównanym trzysetowym meczu  turniejową dwójkę Darię Górską (PT Olimpia P-ń)/Aleksandra Węgrzyn(UKS PR SPORT Olsztyn ) 7/5,6/7(5) ,10/8

Anastasiya Shoshyna punktuje !

Bardzo dobrze na turniejach ITF z pulą nagród 25,000$  w Toruniu i  50,000$ w Ołomuńcu(CZE) zaprezentowała  się zawodniczka Akademii Tenisowej  Angelique Kerber puszczykowianka – Anastasiya Shoshyna (na zdjęciu).  Podopieczna trenera Wojciecha Gawlaka  uzyskała następujące wyniki: