Serdecznie dziękujemy naszym stałym, lojalnym, wiernym klientom, za okazane zainteresowanie otwarciem naszej „Jedynki” w dniu 19.11.2016.  Przedstawiona oferta asortymentowa towarów i usług dobrana jest i będzie tak, aby spełniać Państwa potrzeby i oczekiwania.
Zapraszamy do naszych sklepów na terenie Puszczykowa.

Pracownicy i kierownictwo Społem Puszczykowo

spolem

Od redakcji:

Przypominamy, że już w najbliższy czwartek 24 listopada o godz. 18.00 w sali sesyjnej urzędu miejskiego odbędzie się spotkanie – debata mieszkańców organizowane przez Forum Puszczykowo i Komitet Ochrony Dziedzictwa Kulturowego i Krajobrazu.  Omówimy najważniejsze, aktualne problemy mieszkańców i miasta oraz przedyskutujemy możliwe do podjęcia działania.  Prosimy informować o spotkaniu osoby, które nie zaglądają na Forum Puszczykowo, albo  nie korzystają z internetu. 

ZAPRASZAMY – nikogo nie może zabraknąć!

Komentarzy: 10 o “Społem Puszczykowo: dziękujemy mieszkańcom i naszym klientom

 1. Tylko zostawcie w spokoju ten słoneczny żółty kolor elewacji na Dworcowej. Jak chcecie to przemalujcie tylko te czerwono-buraczane pilastry, i byle nie na asfaltowo-grafitowo. Mogą też być żółte, wystarczająco się zaznaczą zmienną fakturą, pilastrów nie sprzedajecie, nie trzeba ich podkreślać inną barwą.
  Z.C.

  1. „a w którym miejscu ta jedynka”…..zajęcia w gimnazjum już się skończyły? Hehe… mieszkaniec Puszczykowa zabrał głos?

 2. Sklep ładny a same centrum zrobiło się ładniejsze bo dwa budynki po remoncie Policja i Społem , Minus i to wielki brak parkingu i ten problem będzie narastał . Wielu mieszkańców bloków jak i kamieniczek od rynku parkuje przy Poznańskiej bo nie mają innego miejsca a to ogranicza miejsca parkingowe dla klientów .

 3. ceny jak w arturo więc bez rewelacji, parkingu brak … w zasadzie od rana miejsca zajęte więc słabo. fasada i sam remont na duży plus. stałych klientów macie nowych raczej nie pozyskacie chyba że ktoś z ciekawości zerknie co tam po remoncie… ale to się skończy moim zdaniem. siła jakości arturo i reklamy oraz cen biedronki nie zagrożą nowej fasadzie sklepu społem….. ale to tylko moje zdanie.

 4. ja naprzyklad jestem klientem SPOLEM i mam bardzo dobra opinie bo mieso ,wedliny zawsze kupilam swieze …natomiast w ARTURO ja czekam …a ekspedientki rozmawiaja sobie przy roznie a ja jestem przezroczysta …najczesciej popoludniu ,wieczorem .RANO natomiast nie spotkalo mnie to nigdy bo jest duzy ruch ….i byc moze wiecej kontroli …pozdrawiam

 5. Proponowany ( planowany ) Piotr i Paweł na zdjęciu ( forum) też szary . Społem i Policja po remoncie po prostu nie straszą centrum miasta tak jak plac vis a vis i jego okolica. Czy Urząd coś z tą częścią miasta planuje ( czytaj knuje ) zrobić.

  1. Co zrobić z pustym strasznym miejscem w centrum kilka lat temu za dobrą kasę renomowana pracownia podobno odpowiedziała na „bezprzetargowe zapytanie o cenę bez przesłanek jego spełnienia”. Jak Pani chce się dowiedzieć ile to kosztowało musi zapytać CBA.
   M

 6. Dopiero dziś udało mi się zrobić zakupy w Jedynce. Podoba mi się. Dobrze, że są podstawowe art. gospodarstwa domowego, trochę więcej chemii gospodarczej, art. drogeryjnych. Szarość mi nie przeszkadza, nie jest przecież szaro-bura, jest konkretny kolor. Wnętrze jest trochę surowe, ale mamy tu zrobić zakupy. Nie ogłupia się nas zapachem wanilii i muzyką, która czasem wygania mnie od drzwi ze sklepu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.