Od dnia 17 lipca  sklep PSS Społem przy ulicy Poznańskiej w Puszczykowie będzie zamknięty z powodu przeprowadzenia generalnego remontu.  Z pozyskanych przez nas informacji wynika, że potrwa on około 3 miesięcy. Mieszkańcy będą mogli zaopatrywać się w innych placówkach sieci na terenie miasta.

redakcja

Komentarzy: 5 o “Remont sklepu spożywczego Społem na ulicy Poznańskiej

  1. Tu nie ma co remontować ten komunistyczny skansen razem z pozostałymi trzeba zepchnąć i zastąpić jakimś LIDLEM na miarę naszych potrzeb. Może w końcu na zakupy nie trzeba będzie jeździć do Mosiny.

  2. Brawo !!! Budynek Policji w remoncie z widocznym nowym wyglądem zewnętrznym więc mam nadzieję , że SPOŁEM również wizualnie zmieni się na zewnątrz nie tylko wewnątrz . To jedyny budynek który obecnie szpeci w centrum Puszczykowa taka wizualna pamiątka z lat PRL . Jeżeli jeszcze będzie zrobiona droga pomiędzy Społem a Żabką tak żeby nie szpeciła do tego troszkę zieleni na gruntach miejskich przed blokami policyjnymi i mamy ładne centrum . Pozostanie tylko po ukończeniu hali sportowej uporządkować teren pomiędzy policja a apteką a najlepiej tam zrobić mini targ z ładnymi równymi straganami skoro i tak tam wiele osób handluje z zakazem handlu bezpośredniego z samochodu.

  3. To co dzieje się w działających sklepach Społem po zamknięciu sklepu na Poznańskiej woła o pomstę do nieba. W czynnych sklepach tej sieci: sera brak, wędlin brak, nawet chleba brakuje. Jakby nikt nie pomyślał, że jak zamknę największy sklep w mieście, to gdzieś ludzie kupić muszą taką samą ilość towaru. Przecież klienci nie zniknęli. Nie wiem czy ktoś chce żeby wszyscy dotychczasowi klienci Społem poszli sobie do Arturo i Biedronki? Napiszę tak: byłem zawsze przeciwnikiem marketów w Puszczykówku, ale to co się teraz dzieje to jakiś dramat. Jeszcze trochę i sam zacznę prosić władze miasta: pozwólcie wybudować Lidla w Puszczykówku, bo nie ma gdzie kupić sera i chleba. Czy to Społem ma myślący jakiś zarząd?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.