W tym tygodniu poruszyliśmy na Forum Puszczykowo kilka ważnych tematów.

Zaczęliśmy od publikacji wynagrodzeń naszych głównych urzędników w mieście.  Zarzucono nam, że unikamy takich tematów, więc żeby uspokoić zaniepokojonych, zebraliśmy zarobki burmistrza, jego zastępcy, skarbnika i sekretarza miasta i upubliczniliśmy w tekście „Tak zarabiają najwyżsi urzędnicy w Puszczykowie„.

mnh17da8

Informowaliśmy  również o wielce kontrowersyjnej decyzji naszych władz, polegającej na likwidacji Centrum Animacji Sportu.  O co w tym wszystkim chodzi, skoro same władze miejskie uważają, że CAS działa znakomicie?  Wszystko to w tekście „Puszczykowo miasto sportu likwiduje Centrum Animacji Sportu„.

W tekście „Marketowe imperium kontratakuje ?” zajęliśmy się powracającą sprawą marketu w Puszczykówku.  Po podzieleniu planu zagospodarowania dla centrum Puszczykówka, władze zamiast zająć się szybkim uchwaleniem planu w części, w której wypracowano po latach kompromis, znowu „coś kombinują” i na najbliższy poniedziałek 24 października zwołały w trybie nadzwyczajnym połączone komisje, które mają procedować plan dla terenu na którym burmistrz i deweloper widzą w przyszłości market wbrew opinii sąsiadów i licznych mieszkańców.

balcerek

We czwartek pisaliśmy o zniknięciu zakładki „Opinie radnych” ze strony urzędu miasta.  Czy dlatego, że radni nie mają opinii, czy dlatego, że nie chcą się nimi dzielić z mieszkańcami? O tym w tekście „Radni bez echa i bez opinii”.

Zapraszamy do tekstów wszystkich tych, którzy interesują się bieżącymi wydarzeniami w Puszczykowie, a którzy w tygodniu pracy nie mają takiej możliwości.

red.

rys.wglr.com

mama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.