Szanowna Pani Przewodnicząca,
Na Pani ręce kieruję mój stanowczy protest wobec zachowania przewodniczącego Komisji  Rozwoju i Budżetu miasta – J. Musiała wobec mieszkańców, na wczorajszym posiedzeniu komisji.
Sposób, w jaki przewodniczący prowadzi spotkanie oraz komunikuje się z obecnymi gośćmi jest nie do zaakceptowania.
Niedopuszczanie do głosu, przerywanie wypowiedzi, arbitralne decydowanie o treści i długości wypowiedzi mieszkańców, osobiste uwagi nie dotyczące meritum sprawy, w jakiej mieszkaniec zabiera głos ( rozstrzygniecie sądu w sprawie z powództwa mieszkańca) oraz ogólna atmosfera, w jakiej toczy się spotkanie, nie maja nic wspólnego z rzeczowym, kompetentnym i sprawnym moderowaniem spotkania.
Sytuacja ta jest kolejną, w której przewodniczący zachował się w sposób godzący w powagę zgromadzenia, bowiem także dla radnych, a przynajmniej dla mnie osobiście fakt, ze w mojej obecności mieszkańcy są obrażani i lekceważeni, jest nie do zaakceptowania.
Przypominam fakt, kiedy to także Pani osobiście była przez przewodniczącego potraktowana w sposób , w mojej opinii skrajnie niegrzeczny( wobec Pani jako kobiety a zarazem Przewodniczącej Rady Miasta) i kiedy także stanowczo przeciw temu zaprotestowałam.
Takie zachowania mają ogromny wpływ na postrzeganie radnych jako całości, zespołu osób publicznych, będących w SŁUŻBIE PUBLICZNEJ  i z pewnością nie służą dobrze publicznemu wizerunkowi WSZYSTKICH radnych.
Bardzo proszę Panią, jako Przewodniczącą Rady Miasta o podjęcie stanowczych kroków dyscyplinujących przewodniczącego Komisji Rozwoju i Budżetu miasta, aby takie traktowanie mieszkańców nie mogło więcej mieć miejsca  podczas publicznego spotkania, w sali urzędu.
Z poważaniem
Agata Wójcik
Radna Miasta Puszczykowa
fot.C.Wichniewicz
tytuł od redakcji

Komentarzy: 72 o “Protest – tak nie powinien zachowywać się radny

 1. Arogancja i bezczelność tego pana, którego co niektórzy wybrali jako swego przedstawiciela w Radzie Miasta jest znana nie od dziś.
  I niestety zniechęca do Głosowania na PO.

  1. ,,I niestety zniechęca do Głosowania na PO.” a zostało coś jeszcze co zachęca do PO ?

   1. Zostało. Głosować na Prawo i Sprawiedliwość wg P.O. To znaczy wg Patriotycznego Obowiązku.

 2. To kolejne absolutnie niedopuszczalne nacechowane brakiem kultury zachowanie radnego Musiała, jestem oburzona brakiem reakcji pozostałych radnych.
  Radny Musiał powinien natychmiast przeprosić publicznie mieszkańca.
  Pamiętam jego teksty zapraszające mieszkańców na sesje i komisje, rodzi się pytanie – po co?

 3. Ludzie ! Przecież Musiał tak..musiał. Do końca kadencji tak będzie musiał.

 4. Podobno na uwagę mieszkańca, że przy urnie go mieszkańcy ocenią powiedział: „pan nie jest z mojego okręgu wyborczego”. Jeśli tak, to jak można ocenić takiego radnego?

 5. Tylko w jeden sposób- nie głosować na takiego aroganta / to oczywiście eufemizm, bo nie chcę tutaj używać mocniejszych słów.

 6. Szanowni Państwo.

  Jeśli chcecie zmiany ( dobrej zmiany ) w zarządzaniu naszym miastem, to tylko głos oddany na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach samorządowych daje 100 % gwarancji przeprowadzenia radykalnych przemian. Głosy oddane na przedstawicieli innych ugrupowań i partii będą głosami zmarnowanymi , bo rozproszonymi i spowodują wygraną obecnej ekipy pana Balcerka, czyli PO.

  1. PiS? Naprawdę? Tacy sami krętacze jak PO, jedynie bezpartyjny rozsądny kandydat, problem czy taki się znajdzie, bo póki co same hieny a prawdziwych samorządowców jak na lekarstwo.

  2. Każdy głos oddany na kandydatów z PiS, to głos oddany na radykalne przemiany w 100% dążące do dyktatury. Mamy wybierać popierających łamanie Konstytucji? Tylko absolutnie niezależni kandydaci mają szanse w wyborach w Puszczykowie i o tym wie nawet tutejszy PiS.

   1. Niech się Pani zdecyduje? Raz pani mówi o wspopracy między podziałami a raz podważa zaufanie do PiS. Przecież nawet na Pani spotkania przychodzi dr (…) z PiS. – redakcja: umieszczane nazwiska osób prywatnych usuwamy.

    1. Proszę mi wskazać, gdzie pisałam o współpracy z PiS-em. Ponad podziałami, to nie znaczy, że partyjnymi. Nawet, jeśli doceniam zaangażowanie pewnych osób, wyborców PiS, w lokalne sprawy to nie znaczy, że im zaufam i na nich zagłosuję. Podstawowe pytanie i moje obawy: jak będą zagłosować i jak będą się zachowywać kiedy obejmą stanowiska? Będą po stronie mieszkańców czy po stronie jedynej, niepodważalnej, narodowej, autorytarnej władzy? Kaczyński ponad wszystko? To zaserwuję malutki żarcik królujący dziś na TT, to ma być ta twarz lepszej Polski? https://twitter.com/Phil_Backensky/status/968943343588823040

   2. Gdzie pani widzi dyktaturę po 3 latach rządów PIS ? Czy pani w prezydencie, jego żonie, i jego otoczeniu widzi ludzi o takich skłonnościach ? Czy pani Morawieckich i Instytut Sobieskiego widzi na czele pełznącej dyktatury ? Niech pani wreszcie otworzy oczy to zobaczy powrót silnego państwa na wzór państw zachodu. Komu to przeszkadza ?
    PIS bardzo wiele spraw postawił na właściwe tory, szczególnie to przypisywanie narodowi polskiemu wspólnictwo w holokauście. Niech sobie wrzeszczą w świecie minie czas to im przejdzie; już Timmermans chce dialogu, nawet brodę zapuścił, i tak trzeba z nimi twardo bez ustępstw…
    W Puszczykowie też przydały by się zmiany, ale najbardziej w Powiecie Poznańskim, potrzebna jest nowa wizja regionu. Potrzebni nowi ludzie tu zgoda z panią grac.

    1. Proszę mnie nie prowokować. Prezydent – marionetka, narciarz, w rękach Kaczyńskiego, Pani Prezydentowa – niemowa! Maria Kaczyńska to była Pierwsza Dama która umiała zabierać głos w wielu ważnych sprawach, za co przez Rydzka została nazwana czarownicą. Morawieckich nawet nie będę oceniać, bo starszy, to człowiek którego należy szanować za przeszłość (niestety z racji wieku często gubi się w swych wypowiedziach), młodszy , niby historyk ale chyba tylko po historii z której niezbyt wiele się nauczył, krótko na urzędzie a załapuje wpadkę za wpadką, zero umiejętności dyplomatycznych. Nowa wizja regionu, nowi niezależni kandydaci słuchający głosów mieszkańców, to jest to za czym optuję i stoję a nie za żadnymi partiami, które obecnie są nie do przyjęcia.

     1. Łaskawco grac . TEJ KOD-opcji już dziękuję.
      Dobrego zdrowia !

     2. Pani grac – przykład na to co się staje z ludźmi, którzy mieli możliwość zostać zakodowani przez Mateusza Kijowskiego. Współczuję.
      Jak wszyscy będą rozumieć „ponad podziałami ” jak ta pani,to Balcerek ma wygraną w kieszeni.

     3. Panią grac nerwy poniosły, to wygląda na biologiczny stosunek do PIS i żadne argumenty. Proszę pani, nawet w kategoriach wizerunkowych politycy i doradcy prezydenta górują nad tym co było za PO i SLD. Widać że PIS jest otwarte na nowych ludzi z poza partii na nowe środowiska, widać że PIS skręca w kierunku centrum z którego wyszło a nie dyktatury o jaką się ich pijarosko pomawia. Proszę sobie przypomnieć historię, bracia Kaczyńscy byli zaufanymi prezydenta Lecha Wałęsy ale przegrali z dziwną tajemniczą personą Wachowskim którego pozycję ktoś wyznaczył jako stróża Wałęsy. Dziś po odsłonie archiwów już wiemy. Później Kaczyńscy założyli Porozumienie Centrum z poparciem rządu Olszewskiego ale jak chcieli zrobić dekomunizację polegli i Wałęsa stanął po tamtej stronie. Kaczyńscy jeśli ich o coś posądzić to tylko o obsesyjny patriotyzm polski korzeniami wyrosły z I i II RP, z obozu piłsudczyków. Ot co.
      A zachód, Unia ? Przez całą III RP zachodni politycy sterowani przez koła biznesu wspierali postkomunę dlatego że ci ludzie byłej PZPR i UB byli dla nich wygodnym narzędziem wprowadzenia w Polsce dzikiego kapitalizmu rodem z początków XIX wieku bez żadnych zasad socjalnych czy moralnych. Unia dwóch prędkości się mówiło, w rzecz samej to Unia dwóch moralności, dwóch systemów wartości. Koniec z tym draństwem.

      Z takiego środowiska biznes zachodni brał swoich przedstawicieli czyniąc ich nowobogatą elitą (znam widziałem słyszałem). To jest proszę pani cała kanwa nienawiści do PIS, koniec tego bandyckiego kapitalizmu rodem z republik bananowych.

      Oto jeden z przykładów, handel marketowy w niedzielę, w Niemczech czy we Włoszech już od 20 lat jest zakazany a w Polsce kwitł na potęgę urągając wszelkim prawom pracowniczym i dopiero trzeba było PIS żeby ta rzecz wróciła do cywilizowanej europejskiej postaci. Dużo można by wymieniać przykładów na czele z tym co wyrabiali sprywatyzowani komornicy, Walzowie, vatoskie gangi i etc.

      PIS proszę pani przywraca Europę w Polsce ale dla ludzi pracy i to was wkurza.
      Na tym tle dostaliście wścieklicy!

      Pani grac, nikt rozumny nie wierzy w te bzdury że politycy Uunii martwią się o konstytucję w Polsce o stan demokracji. Chodzi o interesy a obecne PIS u władzy dobrze dba o polskie interesy, PO je zaprzedawało za stanowiska w Brukseli cofając kraj w anarchię niewidzialnej ręki wolnego rynku (zarejestrowanej w rajach podatkowych).

      Niech pani grac wreszcie zmieni starą płytę z obroną teoretycznej demokracji przed autentyczną demokracją, niech pani wreszcie wstawi nową płytę z melodią moralności, etyki i wysokich kwalifikacji, rodzimej produkcji opartej na własnych pomysłach, godziwej zapłaty za dobrą pracę, wynajdywanie i promocję ludzi utalentowanych w każdej dziedzinie. Tylko wtedy przekona pani do siebie ludzi niezależnych o których rzekomo chce pani zabiegać. Oby tylko nie byli to niezależni bo z bogatym kontem na Cyprze.

      Podpisane
      Europejczyk i demokrata.
      Od zawsze.

     4. Niestety zgadzam się z Hipolitem, strzał we własną stopę grac.

     5. Lepsze dla nas są żoliborskie marionetki niż brukselskie marionetki.

  3. Przemian, może i radykalnych, ale w którym kierunku i pod jakimi transparentami? Czy może takimi pisanymi biało na czarnym jak niesione na czele manifestacji „niby narodowców” w Warszawie? Strach się bać.

  4. JKP pisze:
   ,,JKP; 27 lutego 2018
   Szanowni Państwo.
   Jeśli chcecie zmiany ( dobrej zmiany ) w zarządzaniu naszym miastem, to tylko głos oddany na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości …”
   ———-
   A czemuż to ludzie mają oddać głosy na kandydatów PIS w puszczykowskim samorządzie a nie odwrotnie, partia PIS wesprzeć kandydatów niezależnych, zielonych społeczników którzy są zaangażowani w to miasto od wielu lat a was miejscowe PIS w ogóle nie ma, nie udzielacie się, jesteście nieobecni i co, teraz chcecie zbić śmietankę z cudzej pracy?
   O nie, tak to nie będzie.

   P.S. Poseł PIS B.Wróblewski odwala za was całą pracę
   i coś robi dla Puszczykowa a wy nic.

  1. Był i z relacji jednego z radnych wynika, że zachowywał się równie skandalicznie. Jego uwagi były podobno … nazwijmy „niecenzuralne „.

   1. Panie Jakubie Musiał takimi wystąpieniami odbiera pan sobie szansę na reprezentowanie całego Puszczykowa na przykład w przyszłości na burmistrza lub na posła, a szkoda.

    1. Wątpię czy poza radnym ten Pan może coś osiągnąć. W PO raczej mają go za czarną owce.

     1. Ten Pan nie powinien już nic osiągnąć, bo swoim zachowaniem sięgnął dna.
      I niech tam zostanie.

 7. Znam takich z kadencji Mot. Było tam kilku radnych o wysokiej kulturze osobistej, zaangażowanych w sprawy miasta, nie uwikłanych w układy i układziki.Niezależnych i doświadczonych życiowo. Tylko czy zechcą kandydować i spróbować zmierzyć się z tym co obecną ekipa pozostawi po sobie?

 8. Szanowny przewodniczący podkreślał ze lubi szybko jeździć samochodem za co dostał nie raz mandat karny. Powiedział to na posiedzeniu komisji. (…) red. – o sprawach prywatnych nie dyskutujmy na Forum.

  1. Radny Musiał jest prawnikiem i świadomie łamie prawo. Prawo, to system norm regulujących ludzkie zachowanie. Bezprawny prawnik? Burmistrz, który zachowuje się niekulturalnie? Kto nas reprezentuje? Jak źle się zachowują, gdy reprezentują nasze miasto na zewnętrznych spotkaniach, konferencjach itp. Czy butni i bezczelni są tylko w naszym urzędzie (swoim urzędzie)?

 9. Nie było mnie na obradach komisji. Ale dziwi mnie dwulicowość Pani Agaty Wójcik. Bo kiedy promująca ją redakcja „Forum” dopuszczała komentarze w sposób bezprzykładny i zaplanowany niszczące innych radnych oraz prowdadziła kampanię niszczącą innych ludzi to Pani Radna jakoś się nie oburzała. Gdzie Pani byłą wówczas ?. Myślę że zachowanie Pana Radnego jest naganne ale Pani dwulicowość jeszcze bardziej.

  1. AN tęskni do cenzury lat 70-tych kiedy to radni PZPR wyznaczali prasie, redaktorom co mają pisać i jak mają pisać.

  2. AN – forumowicze „sposób bezprzykładny i zaplanowany” niszczyli komentarzami innych radnych? Prawdę pisali, a prawda najbardziej w oczy kole.

   1. A gdzie tu tęsknota do cenzury? Niestety, ceną wolności jest także to że ” Forum” może umieszczać w komentarzach co chce. A niestety najczęściej są to paszkwile..

    1. Dla mnie wpisy AN są paszkwilami – szkalują i zniesławiają forumowiczów i Forum.
     Dla nikogo nie jest to tajemnicą, że taki jest cel AN.
     Proszę pisać, mieszkańcy głupi nie są i przez cztery lata wyrobili sobie zdanie na temat puszczykowskich radnych i władzy samorządowej.

     1. Wpisy AN, przedtem x i przedtem mieszkaniec Puszczykowa i inne są pisane podobnym językiem jak pewien paszkwil na Zielonym Puszczykowie, może to nawet tradycja z pokolenia na pokolenie…

    2. Panie AN – Paszkwil (wł. pasquillo) – utwór literacki, często anonimowy, skierowany przeciw konkretnej osobie, ośmieszający ją w sposób oszczerczy i obelżywy.
     Proszę wykazać takie komentarze, albo to Pańskie komentarze potraktujemy jako oszczercze i nie będziemy ich publikować.

     1. Fakt- mieszkańcy głupi nie sa . I dlatego wiele osób wycofało się z czytania Forum. i dlatego redakcja musi się męczyć wypisując bzdety pod wieloma nickami.
      Paszkwil (wł. pasquillo) – utwór literacki, często anonimowy, skierowany przeciw konkretnej osobie, ośmieszający ją w sposób oszczerczy i obelżywy- nic dodać , nic jąć.. Taka jest właśnie definicja komentarzy Forum. proszę nie pisać ze obrażam Forumowiczów, bo to wpisy tworzone przez redakcję. Ci , którzy tu komentują to ludzie którzy nie wiedzą z kim przestają. Myślę ze będą mieli okazję się przekonać. Co do cenzury. Kamiński stosuje cenzurę prewencyjną, taka jaka była w zaborze rosyjskim i w PRLU. Widać co marzy się temu Panu. PRLOWSKIE metody, normalne w partii która tego Pana popiera. Z umieszczaniem moich wpisów może dać Pan sobie spokój. Wiele osób Pan już odstraszył. Są fora puszczykowskie gdzie można rzeczowo rozmawiać ., nie narażając się na chamskie ataki..

    3. „Paszkwile” ? Za dużo lat, za dużo świadków na takie stwierdzenia.
     Jaki koń jest każdy widzi”. Jaki jest niejaki Jakub Musiał też.

 10. Przebieg komisji budżetu i rozwoju w dn. 26 lutego, na której zajmowano się m.in. „konsultacjami” w sprawie budowy tunelu pod torami kolejowymi w okolicy ul. 3 Maja, z towarzyszącą wycinką lasu przy ul. Wspólnej, świadczy o rosnącej nerwowości władz miasta i wspierających je radnych. Dwukrotnie zostałem zaatakowany przez przewodniczącego komisji Jakuba Musiała: raz, gdy po udzieleniu (?) mi głosu w dyskusji, zażądał wyjaśnień dot. przebiegu procesu przed WSA w sprawie supermarketu; drugi raz, gdy – ni z gruszki, ni z pietruszki – podniesionym ironicznym głosem zażądał wyjaśnień, „a gdzie jest Pana radna?” (akurat p. D. Dydowicz nie jest członkinią tej komisji). Tu się odgryzłem – a gdzie Pana żona? powiedziałem. Także z-ca burmistrz p. Ślesiński, dał wyraz poirytowaniu na moje pytania o wzrost ruchu po otwarciu tunelu i gigantyczne koszty inwestycji: „a skąd Pan tak zawsze wszystko wie, mieszka Pan tu przecież tak krótko”.
  Na samej sesji rady miasta dzień później, poświęconej tej samej sprawie, na pytania radnej Dydowicz o nieścisłości w tekście nt. tunelu w Echu Puszczykowa, chamsko odpowiedział z kolei burmistrz Balcerek: „trzeba czytać ze zrozumieniem”. Skąd ta nerwowość?

 11. Mam maleńką firmę, gdybym ja tak traktowała klientów, od których biorę pieniądze, już dawno musiałabym „pójść z torbami”
  Mnie przyświeca hasło „Traktuj klienta tak, jak sam chciałbyś być traktowany”, mam i drugą zasadę „Praca nad obsługą klienta nigdy się nie kończy” – ta zasada jest przestrogą, nigdy nie osiadaj na laurach. Nie poklepuj sam siebie po plecach, gratulując sobie świetnej obsługi klienta. Zawsze istnieje coś, co możesz poprawić. Rynek się zmienia, klienci się zmieniają, a konkurencja nie śpi.

  1. PANI WYPOWIEDŹ ŚWIADCZY O DUŻEJ INTELIGENCJI I WRAŻLIWOŚCI NA DRUGIEGO CZŁOWIEKA. JEST PANI MOJĄ KANDYDATKĄ NA RADNĄ.
   PROSZĘ TO PRZEMYŚLEĆ. UCZCIWOŚĆ, – PRZEDE WSZYSTKIM

 12. do AN;
  myślę, że powinien Pan przestać się męczyć czytając i pisząc na tym Forum i pójść w ślady tych, którzy zdaniem Pana, wcześniej już to zrobili.
  Jest tyle innych stron internetowych i gazet, chociażby Echo i Głos Puszczykowa.
  Osobiście kupuję gazety te, które mi odpowiadają i tylko takie czytam.
  A te, których nie akceptuję po prostu zostawiam na półce albo bez czytania wrzucam do kosza.
  Polecam to samo Panu.

 13. Ponoć Pan chce zostać burmistrzem o czym mówi wszędzie. Ponoć wszystko co miasto realizuje to też jego działania.

 14. Ten CUDAK na zdjęciu to właśnie ten WYCHOWANY radny ,który jak ktoś był chociaż na jednej Radzie Miasta i widział jak ten Pan siedzi przy stole to by się zapytał : gościu w domku mogli nie nauczyć ale gdzieś pan /małaliterką/ się uczył na szacownym Poznańskim Uniwerku dawali dyplomy ,ale nie pytali o kulturę chociażby zachowania się przy stole rady miasta w którym ,ponoć jest się wybranym.

 15. Pan AN jeden z większych prymitywów z jakimi się w ostatnim czasie na Forum spotkałem .Nic do dodania.

   1. Chyba Krzysztofa Łozińskiego, bo to on jest od prawie roku przewodniczącym KOD. „Gol” – chyba nie jesteś na bieżąco i wrzucasz starą płytę 😉

     1. Jasne, nie ma sprawy, mogę zamilknąć na tym forum dla przedstawicieli PiS-u ale jeszcze chciałabym wiedzieć dlaczego „zatroskani” (w liczbie mnogiej) o to proszą? Bo reprezentujemy poglądy wielu osób z Puszczykowa? Bo jest nas więcej niż Was, zatroskanych? Please!

     2. Dajcie spokój grac, co się czepiacie, ona też ma prawo do mowy nienawiści i przemysłu pogardy.

 16. Na którejś komisji dwie Panie siedziały za mną i w momencie, gdy przemawiał radny Musiał pochyliły się konfidencjonalnie i zapytały :”a kto to jest?
  Udzieliłam odpowiedzi a one zapytały : Boże, a kto go wybrał?”
  No właśnie, kto?

 17. Panie Leszku mistrz od podskoku,wyskoku,przeskoku już dawno nabrał aroganckiego tonu i nie ma się Pan co dziwić o jego odezwaniach do zainteresowanych .Klasę albo się ma jak Pan co wynika z Pańskich wypowiedzi , albo się jej nie ma i na pewno nie nabędzie na uczelni kształcącej magistrów przysiadu .

  1. Moja Babcia „powiadała”, że nie każdy kto ma wykształcenie wyższe ma i podstawowe.

 18. Dziw bierze że Pani przewodnicząca na „plucie na nią”/bo tak można nazwać zachowanie Musiała mówi że „pada deszcz” jest ona naszą radną i to przewodniczącą i powinna przywołać niewychowanych do porządku lub wnioskować o ich wymianę na ludzi kulturalnych ,a nie tolerować chamskiego zachowania /mówmy po imieniu/.

 19. Jacek Jaśkowiak pobił rekord. Został najgorszym prezydentem Poznania w historii miasta.Kompletny nieudacznik ze swoja bezproduktywna kliką.jego główne zajęcie przez 4 lata polegało na próbie mobilizacji przeciwko legalnie wybranej wladzy centralnej. W sprawach zarządzania ignorant i szkodnik. Nie potrafił nawet wylonic kierownictwa Teatru Polskiego. Powierzył go spłce urzednika finansowego z recenzentem kulinarnym. To obraz dokonań prezydenta Jaskowiaka. Nadzieja,ze wreszcie opusci magistrat,bo przyniósł wstyd Poznaniowi.

 20. do marionetki:
  marionetka zawsze pozostanie marionetką. Nie trzeba nam tutaj ani jednych, ani drugich.

 21. Duże brawa dla EUROPEJCZYKA za tak rzeczowy ,mądry i logiczny wpis dzięki że są tacy ludzie na tym Forum którzy mają otwartą głowę .Warto zajrzeć i poczytać bo głupoli mamy wokół siebie na morgi.

 22. Szanowni Państwo, apeluję do wszystkich, którzy w swoim okręgu wyborczym będą mieli na liście obecnego radnego Musiała:NIE GŁOSUJCIE na niego! Jego wielokrotnie powtarzające się chamskie zachowanie, prymitywny język i niezwykle interesowne podejście do pełnionej funkcji, powinno się zakończyć w kolejnej kadencji. Radny Musiał wielokrotnie udowodnił, że dobro naszego miasta znaczy dla niego zdecydowanie mniej niż prywata. Uważa, że sam fakt iż mieszkał w Puszczykowie od dziecka stawia go ponad wszystkich tych, krórzy świadomie wybrali to miasto by w nim mieszkać już jako ludzie dorośli. Trzeba mieć świadomość, że długość zasiedzenia nie musi się wiązać z jakąkolwiek jakością, co Pan Musiał udowodnił wielokrotnie. Podobno zresztą Pan Musiał z rodziną od lat mieszkał w Luboniu, a jedynie był zameldowany u swojej matki w Puszczykowie aby móc tu kandydować.

  1. A w tym Luboniu to gdzie?, przy jakiej ulicy?. Tak się składa, że jestem mieszkanka ul. Ogrodowej w Puszczykowie i od roku widuje go codziennie, jak parkuje na podjeździe posesji przy mojej ulicy. Niemożliwe, aby równocześnie mieszkał w Luboniu ( chyba że ma kilka domow). O. Z. masz jakieś konkretne przykłady tej prywaty bo ja nie znam żadnego, obserwujac go mysle że poświęca więcej czasu na społeczne i darmowe działania niż prace zawodowa- stąd zdziwienie.

   1. (…) redakcja: Prywatnych spraw Pana radnego na Forum prosimy nie poruszać. Szanujmy się.

 23. Radny Musiał zachowuje się na zebraniach tak jakby był mecenasem Musiałem na sali sądowej bez składu sędziowskiego który postawił by go do pionu. .Może ma za mało pracy zawodowej ? Jego oświadczenie majątkowe mówi ze chyba nie za dużo .A dieta radnego to spory procent deklarowanego dochodu jak i funkcja w radzie nadzorczej Akwanetu . Jak przestałby być radnym straci i to.Powinien pamiętać że zaistniał z woli Puszczykowskich wyborców.

 24. No i ma bezradny Musiał już /aż/ Jeden głos sąsiadki z Ogrodowej czytającej Forum dobrze by było żeby sąsiadowi przekazała co o nim myślą przyszli wyborcy.

 25. Gdy mówi jedna sąsiadka to znaczy że wiedzą wszystkie sąsiadki. Kto zadrze z sąsiadkami to jakby zadarł z pocztą pantoflową.

  1. Egipcjanie wprawdzie mówili że kłamstwo 1000 razy powtarzane staje się prawdą ale nie mówili że
   Balcerowicz musi odejść. Może zostać byle sadził drzewa i nic nie budował.
   M

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.