Kierujemy prośbę do czytelników Forum Puszczykowo w imieniu naszej czytelniczki, a jeszcze bardziej w imieniu jej kocich podopiecznych.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Prezes w pozycji zmęczonego prezesa

Jakiś czas temu przybłąkał się do niej Prezes.  Jego drzewo genealogiczne znane nie jest, ale duże rozmiary świadczą o jego szlachetnym pochodzeniu.   Z zachowania jest bardzo towarzyski, co świadczy o tym, że albo się komuś zagubił, albo został przez właściciela wyrzucony.  O tym, że kot Prezes jest zwierzęciem po przejściach świadczy to, że ma nie do końca kompletny ogon.  Tym bardziej więc zasługuje na dobrych właścicieli i dach nad głową, bo jak napisała nasza czytelniczka, bardzo lubi być głaskanym i zapewne potrafi się odwdzięczyć swoim miłym towarzystwem.   Kot został przez weterynarza wykastrowany.  Jako że nasza czytelniczka jest już posiadaczką innych kotów, problem polega na tym, że one nie godzą się na funkcjonowanie z Prezesem pod jednym dachem.  Dlatego nasza czytelniczka niestety nie może przyjąć na stałe Prezesa.   Poszukuje za naszym pośrednictwem dla niego dobrych, nowych właścicieli, którzy zapewnią mu dach nad głową i strawę.

Ta sama czytelniczka opiekuje się również innymi, czterema małymi kotkami, które około 5 miesięcy temu narodziły się w jej okolicy.  Zamieszczamy poniżej ich zdjęcia.   Kotki żyją dziś półdziko, ale są przyjacielskie, nie boja się, więc szybko będzie można je przystosować do życia w domu. Widać, że to sympatyczne kociaki i bardzo chętnie dadzą się zaadoptować.  Oczywiście niekoniecznie ktoś musi zaopiekować się całą czwórką 🙂

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kotki cztery

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jeden z „bandy czworga” 🙂

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod numer 697 412 209 lub na adres redakcji – przekażemy numer telefonu do tymczasowej opiekunki.   Pomóżmy naszej czytelniczce, a jeszcze bardziej prezentowanej piątce kotków.

 

redakcja

reklama-top-01 (1)

 

1 kometarz o “Prezes i s-ka potrzebują nowych, dobrych domów

  1. Przyłączam się do apelu Redakcji, jednocześnie bardzo dziękując Opiekunce za troskę wobec zwierząt. Serce rośnie, jak się czyta o Dobrych Ludziach. A koty to wspaniałe istoty, zamruczą, ogrzeją, ucieszą serce, pogonią myszy. Choć jedna moja koteczka (też przygarnięta) przynosi nam je w darze do domu . Musimy być jej wdzięczni za taki gest. Wynosi do ogrodu pies, zdrowe i całe. _:-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.