Jest nam niezwykle miło poinformować o napływających podziękowaniach za poparcie w wyborach.  Podziękowania dla wyborców z Puszczykowa napłynęły zarówno od posła elekta- pana Bartłomieja Wróblewskiego oraz od kandydatek, którym tym razem jeszcze nie udało się uzyskać mandatów.

Przedstawiamy treść podziękowań:

Od pana posła elekta Bartłomieja Wróblewskiego:

Szanowni Państwo Mieszkańcy Puszczykowa, dziękuję za wsparcie, które otrzymałem w tych wyborach. Mam 422 powody, by powiedzieć w Waszym mieście:dziękuję.  Puszczykowo ma teraz w mojej osobie swojego posła.   Możecie na mnie liczyć.

Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami, Bartłomiej Wróblewski,

tel. 602-236-194, bw@bartlomiejwroblewski.pl

 

Od pani Marzeny Fiedler:

 Chciałabym podziękować wszystkim osobom, które zagłosowały na mnie w Wyborach Parlamentarnych 2015.  Dziękuję za wsparcie i zaufanie, którym mnie Państwo obdarzyli.  Jeżeli będę mogła Państwu kiedyś w czymś pomóc, bardzo chętnie to uczynię.

                                          Serdecznie pozdrawiam

                                              Marzena Fiedler  

 

A także od pani Iwony Janickiej:

Bardzo dziękuję za wszystkie oddane na mnie głosy w Puszczykowie.
Starałam się, aby moja kampania w naszym mieście była subtelna, nie naruszała prywatności mieszkańców oraz naszego ładu i porządku, który tak sobie cenimy. Unikałam nawet jak tylko mogłam wizyt w przedszkolu czy szkole dzieci, żeby nie być posądzoną o realizację kampanii.
Sąsiadów prosiłam o trzymanie kciuków, a nie o głos.
Jak mogłam chciałam, żeby Puszczykowo zostało dla mnie neutralnie politycznie.
Tak już mam i chyba tego nie zmienię.
Okazało się, że trochę z tym przesadziłam, gdyż wielu znajomych i mieszkańców Puszczykowa nie miało pojęcia, że w ogóle startuję i dowiedziało się trochę za późno .

Już czasu nie cofnę.
Tym bardziej dziękuję za świetną frekwencję w wyborach i za każdy cenny głos. Tym razem nie udało się i Puszczykowo nie będzie miało „swojego” człowieka w parlamencie. Mogę jednak zagwarantować, że nie odpuszczam i nadal trzymam rękę na pulsie wszędzie tam, gdzie jestem aktywna krajowo i regionalnie.

Pozdrawiam,
Iwona Janicka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.