W najbliższy poniedziałek zostanie otwarte społeczne biuro poselskie Bartłomieja Wróblewskiego – posła Prawa i Sprawiedliwości.  Biuro będzie miało swoją siedzibę w Luboniu przy ul. Żabikowskiej 36 w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej.  Pan poseł otwiera to biuro z myślą o mieszkańcach gminy Komorniki, Lubonia i Puszczykowa.  W tym samym miejscu działa już punkt „DudaPomoc po poznańsku”, w którym można uzyskać pomoc prawną.  O godzinach w których będzie można spotkać się tam z posłem i przedstawić mu swoje sprawy, telefonach kontaktowych itp. poinformujemy.

Przypomnijmy, że pan poseł Wróblewski osiągnął w Puszczykowie bardzo dobry wynik, mimo, że startował z odległego 11 miejsca na liście.  W trakcie kampanii wyborczej prezentowaliśmy jego sylwetkę na Forum Puszczykowo.  Wówczas jeszcze kandydat zapowiadał, że chciałby być reprezentantem interesów naszej lokalnej społeczności w Sejmie RP.   Otwarcie społecznego biura poselskiego w Luboniu jest otwarciem się na lokalne problemy naszych mieszkańców i jednym z dowodów, że nie zapomina o mieszkańcach Puszczykowa.  To dobry zwiastun, bo jak dotąd chyba nasi posłowie biur w gminach naszego powiatu nie otwierali.

red.

fot. niezalezna.pl

Komentarzy: 7 o “Otwarcie biura poselskiego posła B.Wróblewskiego

 1. PiS to nie moja bajka ale dla posła szacun. Fiedler jak był posłem to dla miasta i.mieszkańców nic nie zrobił. Biuro miał Bóg wie gdzie

 2. Uderzmy się w pierś, co wiemy o PISi-e, o ludziach z tej partii lub o ich sympatykach ? Czy nasza wiedza o nich nie jest celowo zdeformowana przez pijar rywali do władzy? Dziś po wygranych wyborach pojawiają się wokół Prezydenta lub Premiera ludzie jakich wcześniej nie widzieliśmy i nie podejrzewaliśmy a mówiący i wyglądający rozsądnie, i wielu przeciera ze zdziwienia oczy, jak to co to, czy ktoś nas nie oszukiwał przez te lata?

  1. Nie, proszę pana. Jaki PIS jest każdy widzi po ich działaniu.
   Jak to się komuś podoba nienawiść i pogarda dla wszystkich, którzy nie są nimi, obrażanie, odmawianie prawa do bycia Polakiem wszystkim innym, mieszanie z błotem każdego kto ośmieli się choćby trochę krytykować, stosowanie metod, których nie powstydzili by się faszyści i bolszewicy, to proszę bardzo. Mnie ogarnia przerażenie.
   A już do białej gorączki doprowadza mnie założenie, że jak nie PIS to PO, jakby nie było żadnej innej opcji.

   1. Tu nam po drodze ja też uważam że czas na totalną odnowę. Liczę że KOD zmieni się w partię polityczną. Jest tam wielu nowych tylko mnie mierzi że pozwalają sobie zawłaszczać ich dzieło przez starych cwaniaków którzy zgotowali ten pasztet że PIS wygrał taką przewagą. Te stare partie upodobniły się do PZPR a ich prominentni funkcjonariusze do zwykłych kacyków…skaczą od jednej platformy na drugą. Przepędzić ich!

 3. Czy pan poseł nie wejdzie lub nie wchodzi w buty byłego posła Fiedlera który miał nas w głębokim poważaniu?
  Puszczykowianin

  1. Pan poseł znany jest z wielkiej aktywności na facebooku, lubi umieszczać tam selfi z licznych swoich spotkań z których nic na ogół nie wynika i chyba najbardziej do tego ogranicza się jego praca. Jeszcze „aktywności” inne pole jego aktywności, to licznie wysyłane maile. PR przede wszystkim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.