Synoptycy ostrzegają, że dziś (tj. w niedzielę) w godzinach popołudniowych i wieczornych na terenie części Wielkopolski w tym w rejonie Puszczykowa i okolic, może dojść do nagłych zjawisk pogodowych.  Przewiduje się możliwość wystąpienia burz i towarzyszących im silnych wiatrów oraz intensywnych opadów deszczu i gradu.

Miejmy nadzieję, że zjawiska te ominą Puszczykowo, ale na wszelki wypadek ściągnijmy z balkonów i okien przedmioty mogące spaść i zrobić komuś krzywdę.

red.

fot.krakow.pl

1 kometarz o “Ostrzeżenia synoptyków dla Puszczykowa i okolic

 1. Błyskawice w regionie z ziemi do nieba:
  „- Powiedziano mi, że próbuję przekształcić KOD w agendę partii, i zarzucono „kolaborowanie” z PO i Nowoczesną. Ale ja tylko umawiałem się z Nowoczesną, że jeśli oni wezmą udział w naszej demonstracji, to my będziemy na tej, którą robią oni – mówi Zdzisław Kałek. Nieraz tak się już zresztą działo do jesieni – na pl. Wolności raz demonstrację robił KOD, raz Nowoczesna.

  Jedną z wyrzuconych z KOD koordynatorek jest Grażyna Ciesielska z Puszczykowa. Ciesielska 5 czerwca organizuje piknik z okazji 27. rocznicy pierwszych częściowo wolnych wyborów. Szefowie KOD w Wielkopolsce przekonują teraz, że to nie ich inicjatywa.”

  Cały tekst: http://poznan.wyborcza.pl/poznan/1,36001,20162557,brzydkie-zagrania-w-kod-zastepca-mateusza-kijowskiego-przyjedzie.html#ixzz4AK8R8kTy
  .
  Mnie jednak szkoda każdej kuli strzelonej w płot…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.