Od jednego z naszych czytelników otrzymaliśmy informację, że w dniu jutrzejszym to jest w niedzielę 21 stycznia o godz. 9.00 na terenie jednego z należących do miasta obiektów, odbyć mają się bezpłatne badania medyczne.  Jak poinformował nas czytelnik, osoby zapraszano telefonicznie.  Mają być przeprowadzone badania: układu krążenia, układu pokarmowego i osteoporozy.

Naturalnie zachęcamy wszystkich do regularnych badań lekarskich.  Jednak zalecamy dużą ostrożność.  Nie chcemy oceniać firmy, która organizuje to wydarzenie, ale po wpisaniu w internet jej nazwy wyświetla się wiele informacji (m.in. program „Uwaga” stacji TVN), że przy okazji takich badań prowadzona była sprzedaż produktów i usług.

Nie wiemy jaki będzie przebieg spotkania, na które mieszkańcy naszego miasta byli zapraszani.  Mamy nadzieję, że urząd miasta, który wynajął obiekt, sprawdził dokładnie firmę.

Z drugiej strony oczywiste jest, każdy ma wolny wybór, nikogo nie chcielibyśmy odwodzić od przemyślanych działań i zachowań, ale jak zawsze w takich sytuacjach – zalecamy ostrożność.

red.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.