Na dzień 29.04.2015 lista uczestniczek przedstawia się następująco: z numerem 1 na liście jest Zuzanna Zlochova (SVK). O tym na jak wysokim poziomie będzie Puszczykowski turniej niech świadczy to, że do turnieju głównym zakwalifikowała się tylko jedna Polka:   Anna Korzeniak 788 miejsce na liście WTA. Zagrają również cztery zawodniczki z dzikimi kartami od organizatorów  Paula Czerniak , Aleksandra Rojek , Joanna Skrzypczyńska oraz poznanianka Olga Brózda reprezentująca A.T. Angelique Kerber Puszczykowo.

 W eliminacjach zagra 21 polek w tym poznanianka Elżbieta Iwaniuk (AZS P-ń). Z eliminacji do turnieju głównego  awansuje 8 zawodniczek. Liczymy, że będą to nasze rodaczki.

Poza tym na liście zawodniczki reprezentujące różne zakątki świata. Ostateczną listę eliminacji poznamy w piątek o godz. 18.00. Sprawy organizacyjne związane z Angie CUP 2015 dobiegają końca. Szkoda, że do organizacji turnieju i promocji miasta nie włączył się urząd miejski. Teraz pozostaje czekać na przyjęcie tenisistek i bardzo dobrą pogodę .

Program turnieju

Sobota – Poniedziałek  2-4 maja – Eliminacje i I runda Turnieju Głównego

Poniedziałek – Środa    4-6 maja – I i II runda Turnieju Głównego

Czwartek     7 maja                  Ćwierćfinały gry pojedynczej i półfinały gry podwójnej

Piątek        8 maja                   Półfinały gry pojedynczej Finał gry podwójnej

Sobota         9 maja                    Finał gry pojedynczej

Mecze rozpoczynają się od godz. 10.00 i trwają do godzin wieczornych. Organizatorzy zapraszają również na stronę turnieju www.angiecup.pl  gdzie podawane będą informacje na  bieżąco.

Wstęp na wszystkie mecze wolny .

 

 Angie CUP 2015