W docierających do nas komentarzach, telefonach i informacjach na skrzynkę mailową wielu mieszkańców skarży się, że w Puszczykowie jest brudno. Pisaliśmy o tym wielokrotnie, problem jest nienowy, ale pozostaje nam nadzieja, że będzie lepiej. Jak dowiadujemy się od mieszkańców na niektórych ulicach pojawiły się ekipy sprzątające miasto po zimie.   Za panami z odkurzaczami podąża też samochód czyszczący jezdnie.  Bardzo to cieszy, bo jest co sprzątać.   Pozostaje nam trzymać kciuki, że odpowiedzialni za sprzątanie uporają się z porządkowaniem do nadchodzących Świąt.   Mamy również nadzieję, że sprzątanie jakie się rozpoczęło, będzie odbywać się regularnie, a nie jest tylko porządkowaniem „od święta”.

Twój pies, twoja kupa!

Równocześnie przypominamy o całorocznej naszej akcji: Twój pies, twoja kupa.  Pomóżmy w ten sposób sobie i miejskim służbom.

Redakcja

fot.miszalski.pl

rys.skillo.pl

Komentarzy: 2 o “Na ulicach Puszczykowa wiosenne porządki

  1. Dobry początek, brawo! Teraz tylko wystarczy pozbierać liczne śmieci i psie kupki z terenów zielonych przylegających do tych ulic, oczyścić zarastające chodniki, poprawić niebezpiecznie uniesione przez korzenie drzew płytki chodnikowe lub uzupełnić ich braki i można sadzić bratki na klombach.

  2. W temacie – grupa sympatycznych panów wygrabiła trawniczki oddzielające ulice Poznańską i Piaskową od chodnika oraz pasy ziemi od chodnika do posesji ! Wczoraj zaczęli sadzić kwiatki na klombie / rondzie obok Arturo… Koniec wiosennego wygrabiania czy tylko miły przerywnik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.