Niepostrzeżenie minął rok od kiedy Forum Puszczykowo zapoczątkowało działalność.   W ciągu tego roku na naszym portalu znalazło się ok. 360 wpisów na tematy, które uznaliśmy za interesujące dla naszych czytelników i ważne dla naszego miasta.  Nasi czytelnicy komentowali artykuły blisko 1800 razy.  Za wszystkie komentarze dziękujemy, również za te z uwagami do nas, za te krytyczne.  Nie do wszystkich się zastosujemy, ale każdą bierzemy pod uwagę.  Dziękujemy za wszystkie maile i telefony, za każdą podpowiedź nowego tematu.   Każdy głos traktujemy jako wyraz Waszego zaufania.  Przepraszamy, że nieraz działamy z opóźnieniem- ale Forum Puszczykowo tworzone jest przez amatorów, którzy poświęcają na to swój wolny czas.  Stąd niedociągnięcia.  Forum nie jest przedsięwzięciem, które posiada bogatych sponsorów i nie jest, co oczywiste, finansowane przez urząd miasta – choć o dziwo i takie zdarzały się zarzuty.   Za wszystkie niedociągnięcia przepraszamy.

Cieszymy się, że naszą stronę odwiedza każdego dnia od kilkuset do ponad 1000 oryginalnych użytkowników.   Za każde odwiedziny naszej strony bardzo dziękujemy i traktujemy to jako wielką wobec Państwa odpowiedzialność.  Mamy nadzieję, że nadal będziemy poszerzać grono naszych czytelników, bo zdajemy sobie sprawę, że do bardzo wielu mieszkańców Puszczykowa i okolic jeszcze nie udało nam się dotrzeć, że wiele pracy jeszcze przed nami.

W ciągu roku na naszym fanpage na Facebook’u zyskaliśmy blisko 1200 obserwatorów naszej strony.  Wszystkim facebookowiczom bardzo dziękujemy za polubienia i komentarze.  Bardzo serdecznie pozdrawiamy wszystkich naszych sympatyków i wrogów, bo i tych w ciągu roku niestety zyskaliśmy.

Drodzy czytelnicy! Bardzo chcielibyśmy jeszcze szerzej docierać do Was i poruszać tematy, dla Was ważne.  Liczymy nadal na Wasze wsparcie i pomoc przy tworzeniu Waszego-naszego Forum Puszczykowo.  Ciągle prosimy o podsyłanie nam spraw i tematów, którymi uważacie Państwo, że powinniśmy się zająć.  Zdajemy sobie sprawę, że mieszkamy w małym mieście, gdzie wszyscy się znają i nie każdy chciałby upubliczniać swoje dane.  Szanujemy to i gwarantujemy anonimowość – nie zawiedliśmy zaufania i nie zawiedziemy.  Obiecujemy, że nadal będziemy pisać o tym, o czym inne puszczykowskie media z różnych względów informować nie chcą.   Władzom miasta o których wiemy, że są naszymi stałymi czytelnikami gwarantujemy, że będziemy nie mniej wnikliwie niż dotychczas, patrzeć na ręce.  Będziemy władze miasta chwalić jeśli na to zasługują, ale jeśli będzie taka potrzeba, będziemy nie mniej krytyczni niż dotychczas, tym bardziej, że na spełnienie obietnic wyborczych, zostaje coraz mniej czasu.

Wszyscy możecie na nas liczyć.

Forum Puszczykowo

Ps. Bardzo dziękujemy naszym reklamodawcom, bez których Forum nie mogłoby sfinansować kosztów swojej działalności i zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby reklamować się na naszej stronie.

 

rys.e-kartki-tamara.pl

Komentarzy: 4 o “Minął rok działania Forum Puszczykowo

  1. Życzę Wam jak najlepiej! Dzięki Forum Puszczykowo mam możliwość częściej, niż raz na cztery lata, wyrazić swoje zdanie o lokalnym samorządzie.

  2. Dziękuję za pracę jaką wykonaliście Państwo do tej pory budząc świadomość obywatelską prostując to, co w Echu skrzywione lub niedomówione…i proszę o więcej (choć po cichu życzę sobie i Państwu, byśmy zaczęli żyć w nudnych czasach).

  3. Czytam was.Dzięki za to co dotąd i proszę o jeszcze.Życzę sił i odporności.Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.