Jak poinformowano na stronie Urzędu Miejskiego w Mosinie w najbliższy czwartek o godz. 12.00 w tamtejszej Hali OSiR odbędzie się spotkanie z naszą współmieszkanką Andżeliką Kerber.  Urząd Miejski w Mosinie zaprasza na to spotkanie wszystkich sympatyków tenisa, jak rozumiemy również tych z Puszczykowa.

Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że spotkanie to, ze względu na bardzo napięty grafik aktualnie najlepszej tenisistki świata, przygotowywane było od kilku miesięcy.  Nieoficjalnie dowiedzieliśmy, że władze Puszczykowa nie zabiegały do tej pory, by takie spotkanie zorganizować dla mieszkańców naszego miasta.    W tym miejscu wypada nam pogratulować władzom Mosiny.  A jeśli chodzi o najwyższych urzędników naszego ratusza napiszemy – zaspały.  Doświadczenie ostatnich tygodni uczy, że gdyby był to jakiś inwestor chcący wybudować wielopiętrowe bloki, market między domami, albo choćby deweloper chcący poszerzyć drogę … obudziłyby się, nie zapomniałyby umówić się na spotkanie.   Burmistrz Puszczykowa widać zainteresowany jest tylko podatkami Pani Andżeliki – jemu też gratulujemy.

redakcja

mama

1 kometarz o “Mieszkanka Puszczykowa Andżelika Kerber na spotkaniu otwartym w … Mosinie

  1. Właśnie odebrało mi mowę.Balcerek nawet spotkania z najbardziej znaną mieszkanką zorganizować nie potrafi. Nadaje się tylko do szkodzenia mieszkańcom.Wstyd!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.