Zgodnie z postanowieniem Komisarza Wyborczego  w Poznaniu I, 0 8 września br powstała Miejska Komisja Wyborcza w Puszczykowie, z siedzibą w Urzędzie Miejskim w Puszczykowie, ul. Podleśna 4, 62-040 Puszczykowo, pokój nr 13

W skład komisji wchodzą następujące osoby

1. Izabella Barczak – Komorowska, zgłoszona przez KWW – KOCHAM PUSZCZYKOWO, zam. Puszczykowo
2. Aretta Barbara Fahmi, zgłoszona przez KWW RAZEM DLA PUSZCZYKOWA (uzupełnienie składu), zam. Puszczykowo
3. Kinga Górna – Krzeszowiak, zgłoszona przez KWW RAZEM DLA PUSZCZYKOWA, zam. Puszczykowo
4. Małgorzata Elżbieta Heydel – Pobojewska, zgłoszona przez KWW AGATY WÓJCIK DLA LUDZI DLA MIASTA (uzupełnienie składu), zam. Puszczykowo
5. Ewa Zofia Łobocka, zgłoszona przez KWW AGATY WÓJCIK DLA LUDZI DLA MIASTA, zam. Puszczykowo
6. Sławomir Henryk Manikowski, zgłoszony przez KWW AGATY WÓJCIK DLA LUDZI DLA MIASTA (uzupełnienie składu), zam. Puszczykowo
7. Przemysław Schulz, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Puszczykowo
8. Agnieszka Szejn, zgłoszona przez KWW RAZEM DLA PUSZCZYKOWA (uzupełnienie składu), zam. Poznań
9. Natalia Łucja Terka, zgłoszona przez KWW RAZEM DLA PUSZCZYKOWA (uzupełnienie składu),zam. Krosno

Pierwsze posiedzenie odbędzie się dzisiaj tj.10 września o godzinie 14

Komentarzy: 39 o “Miejska Komisja Wyborcza

 1. Myślę więc jestem,
  więc się zastanawiam dlaczego KWW Razem dla Puszczykowo /Pana Burmistrza Balcerka/ musiało zgłosić do Miejskiej Komisji Wyborczej w Puszczykowie osoby niezamieszkujące w Puszczykowie , a konkretnie 1 osobę z Poznania, a jedną z Krosna.

  Ciekawe. Cogito ergo sum.

  1. Oj ty brzydki ksenofobie i ” zaściankowiczu „, że tak zacytuję wypowiedź burmistrza z ostatniej tzw. DUReniówki 😉

  2. Ciekawe czy urzędniczki, tj. Szejn i Terka na czas pracy w komisji wyborczej i realizacji wyborów wzięły urlop?
   Reprezentują KWW Razem dla Puszczykowa – nie urząd, więc powinny to robić w czasie wolnym!!!!

  1. Co może Komisja ? Jest powiedzenie nie ważne kto wybiera ale kto liczy głosy. Dlaczego KWW RDP wybrał do Komisji osoby z poza Puszczykowa ? Widać burmistrz i KWW RDP nie bardzo mają na kogo liczyć w Puszczykowie.

  2. Rewelacyjni kandydaci do Miejskiej Komisji Wyborczej, ci od Pana Burmistrza. Większość z nich to pracownicy Urzędu Miasta. Jakieś wnioski?
   Czyżby innych nie było?

 2. Razem dla Puszczykowa będziemy liczyć ,razem już raz liczyliśmy , fajnie wyliczyliśmy. Następny DESANT z poza Puszczykowa nadlatuje. Puszczykowianie do schronów przed następnymi ZADŁUŻENIAMI dywersantów z poza miasta. Kabaret „Zagraniczny” już nam przedstawienia dawał.

 3. Coś tych co chcą Razem dla Puszczykowa liczyć głosy się namnożyło jak mrówek ,ale jeszcze zostało kilkadziesiąt urzędników na etacie pana burmistrza /na naszych podatkach/ włączyć ich do walki o NOWE PIĘKNE JUTRO Puszczykowa z wieżowcami ,tunelami,prywatnymi parkingami, bez meldunkowymi hotelami ,marketami i jeszcze innymi wspaniałymi pomysłami .”Podleśna buduj piękne jutro” tak powinno brzmieć nowe hasło bo to Razem…Kojarzy mi się z” Razem do większego zadłużenia ” przez „zagraniczną” ekipę.

  1. Jakby ktoś pytał to Puszczykowo jest na 1wszym miejscu w Wielkopolsce wśród najlepszych gmin a 6 w kraju. Także raczej teksty o zadłużeniu nie mają pokrycia

   1. Puszczykowo najlepsze ale w czym ? To Puszczykowo startowało w jakichś sportowych
    zawodach ? Teksty o zadłużeniu nie mają pokrycia ale w czym w wypłacalności ? Dług się sam skasował ?

   1. I tyle z naszej walki z tym dziadostwem marketowym pod domami Bogu winnych mieszkańców.
    Głosujcie na „balcerkowych” – „Biedronka” na każdej ulicy.

 4. A skąd ma burmistrz wiedzieć, przecież on swoje zrobił, plan zagospodarowania „załatwił” przy pomocy swoich radnych.reszta go nie interesuje. Piotra i Pawła nigdy tam nie miało być, po za tym został sprzedany. Ludzie nie umieją czytać ze zrozumieniem i tyle. W akcie notarialnym było napisane sklep typu Piotr i Paweł

  Łagoda i Krzyżański startują od Balcerka.

  1. Halo, halo!
   Oczywiście, że nigdy nie miało być. W akcie notarialnym wyraźnie było to napisane.
   Kto czytał ze zrozumieniem, to wiedział.
   Ale w świat poszło: „Piotr i Paweł ” – na przynętę, żeby mieszkańcy nie bruździli, bo to niby sklep z wyższej półki. Niby lepszy.
   A skończy się tak jak miało być, czyli dziadowskie Netto, od którego się wszystko zaczęło.
   Ciekawe, czy Pan Andrzej Balcerek zdąży przeciąć wstęgę?

 5. Mnie osobiście najbardziej niepokoją i wydają się podejrzane komitety wyborcze wywodzące się w Puszczykowie ze środowiska KOD i PO , tj. p.Płóciennik i p. Janicka – jakoś nie uwierzę, że będąc w tej samej grupie towarzyskiej co starosta Grabkowski powyżej wymienieni kandydaci „postawią się ” szefowi wielkopolskich struktur partyjnych i będą przeciwstawiać się idei betonowania Puszczykowa oraz uczynienia z naszego miasta drogi tranzytowej do „rozwiniętej” Mosiny …? Naprawdę wierzycie, ludzie z tych samych kręgów partyjno-biznesowych będą działać sobie wbrew ? Ja aż tak naiwny już nie jestem . A to ,że teraz tak słodko podkreślają ,że są bratnią pomocą, że kochają Puszczykowo, że ojojoj i aż dech zapiera … no błaaagam…

  1. Bzdury Pan Pisze Panie Tomaszu,
   Nie zna Pan p. Płóciennika i p. Janickiej, więc są to Pana absurdalne domysły. Nikt z nich nie należy do grupy towarzyskiej p. Grabkowskiego. To są ludzie, którzy robią bardzo dużo dla społeczeństwa obywatelskiego. Pan Płóciennik był zaangażowany w protesty przeciwko marketowi i wiele razy krytykował Balcerka. Coś się panu pomyliło. Niech Pan bzdur nie pisze.

   1. Słucham !?
    Pan Płóciennik był zaangażowany w protesty przeciwko marketowi?
    To oczywiste kłamstwo – nigdy go tutaj nie było , nikt go nie widział!
    A po za tym protesty trwają już 8 rok, a Pan Płóciennik mieszka tutaj zaledwie 2 lata.
    Jakby miał to zrobić?
    Czy to jedyne kłamstwa, czy jest ich więcej?

    1. Być może w tych działaniach uczestniczył. Jeśli tak było, zapewne o tym poinformuje. Jeśli nie, znaczyło będzie, że nic w tej sprawie nie robił. A może jest zwolennikiem budowy marketów pod oknami sąsiadów?

   2. Ma pan rację, nie znam p. Plociennika -bo jakoś nie dał się poznać w ostatnich miesiącach jako szczegokolwiek zaangażowany w sprawy miasta :/ Być może działa społecznie , chwała mu. Ale tak jak napisałem -wywodzenie się z tego samego matecznika partyjego PO i KOD , niestety, źle wróży niezależności takiego kandydata. Nigdy nie uwierzę, że będzie on w stanie „postawic” się Grabkowskiemu ( który pewnie wygra) jeśli starosta znów błysnie jakimś „swietnym” pomysłem dla Puszczykowa.

   3. Panie Marku, od wielu lat uczestnicze w protestach przeciwko marketowi. Pan Płóciennik nigdy aktywnie nie wsparł protestujących.

 6. Myślę tak samo, jak Pan Tomasz.
  Nie mam zaufania do ludzi, którzy w ogóle nie uczestniczyli w życiu naszego miasta przez ostatnie 8 lat.
  Gdy mieszkańcy walczyli z „marketyzacją” Puszczykowa, wycinką drzew , próbą „siłowego” odbierania ogrodów pod poszerzane ulice, planom likwidacji ścieżek rowerowych ,czyli wszystkim niekorzystnym dla mieszkańców zapisom w strategicznych dokumentach miasta, Pani Janickiej i Ciesielskiej, nie mówiąc o Panu znikąd, Płócienniku, nie było wśród nich. Walczyli ludzie , którzy uznawali i uznają to miasto za swoją małą Ojczyznę, którzy bronili i bronią jego unikatowego charakteru, którzy od zawsze kochali i kochają Puszczykowo.
  Państwu wymienionym powyżej przypomniało się, że trzeba kochać? Kochać to miasto przez chwilę ? Na czas kampanii wyborczej? A potem „wespół zespół ” z Panem Grabkowskim, a może nawet z Panem Balcerkiem?
  Wielka ściema!

  1. Jesteście pełni złości i zawiści. Potraficie się skłócić z każdym kto wam podaje rękę, z każdym po kolei na końcu pokłócicie się sami ze sobą. Zakiwacie się.

   1. Panie Janusz – żyłka panu pęknie. Pisze pan o złości, sam będąc jej pełnym. Nie jest to zdrowe.

    1. Nie to nie złość tylko rezygnacja. Tyle was wspierałem, tyle podpowiadałem nie idźcie tą jednostajnie pochyłą drogą, nie idźcie a wy zapamiętale wal każdego kto nie z wami dwoma januszami…

   2. A powyższy komentarz jaki jest? Pełen miłości i zrozumienia niepokoi Forumowiczów?

 7. JK pięknie pokazuje jakieś miejsca w jakis rankingach .Co za bzdura chyba pisał to jakiś dzieciak ,który nie wie jak to narody w komuniźmie też były na pierwszych miejscach dobrobytu . My tu też mamy 1 miejsce w jakimś super rankingu.Ha ,ha ,ha koń by sie uśmiał.

 8. Patrzcie państwo tyle się p.Ciesielska zarzekała że nie będzie kandydowała a tu pyk i jest na liście kandydatów do rady że Starego Puszczykowa,podobnie p. Janicka…. No to KOD i Nowoczesna NIEPOLITYCZNIE oczywiście ruszają na podbój samorządu.

 9. Listy kandydatów już są oficjalnie. Teraz tylko patrzeć jak niejaki dur zacznie „jazdę” po nazwiskach opluwając i dyskredytując kandydatów KWW Agaty Wójcik a może nawet Janickiej i spółki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.