Wczoraj, w przedostatni, przedwyborczy wieczór, do skrzynek puszczykowian- choć do mojej tradycyjnie nie, trafił kolejny numer Głosu Puszczykowa, poświęcony kandydatom na radnych z komitetów wyborczych innych niż komitet Razem dla Puszczykowa.
Także moja skromna osoba doczekała się w nim wzmianki, nawet w obszernym „wstępniaku”.
Nie zamierzam w żaden sposób ustosunkowywać się do treści tegoż, ponieważ redaktor naczelny pisma nigdy ze mną nie rozmawiał a wiedzę o mnie czerpie zapewne ze swoich notatek, sporządzanych na korytarzu urzędu miasta, skąd często przysłuchiwał się obradom.
Kilka razy proponowałam panu Urbanowiczowi, aby wszedł na salę sesyjną, ale nigdy nie chciał.
Wyrażam żal, że w mieście takim jak nasze,  kampania wyborcza osiąga na swej ostatniej prostej taki żenujący poziom, pełna jest pomówień i insynuacji, osobistych odniesień i stwierdzeń , których nie będzie można w żaden sposób sprostować ze względu na czas ukazania się pisma, w przededniu ciszy wyborczej.
Jest to zabieg celowy, deprecjonujący inne komitety wyborcze.
Apeluję o zachowanie elementarnej przyzwoitości.

Agata Wójcik

Kandydatka na burmistrza miasta Puszczykowa

z KWW Agaty Wójcik Dla Ludzi Dla Miasta

https://www.kwwagatywojcik.pl/

Komentarzy: 9 o “Komentarz Agaty Wójcik do artykułu w Głosie Puszczykowa

 1. Pani Agato, współczuję nam wszystkim, że rządzący w Puszczykowie przedkładają energię, czas i pieniądze na walkę z konkurencją. Burmistrz miał ten komfort, że osiem lat sprawował władzę. Zamiast zbliżyć sie do społeczności, skonfliktował ją. Zasłynął z podstępnych działań przeciwko mieszkańcom pozwalajacym osiągnąć zamierzony cel. Zamiast podnieść komfort codziennego życia wolał zainwestować w przewymiarowaną, deficytową halę. Zamiast pracy na rzecz mieszkańców, pracuje na rzecz starosty.

 2. Takie działanie Urbanowicza na zlecenie Balcerka może spowodować efekt odwrotny do spodziewanego .
  W/w panowie mogą się przeliczyć w swoich niecnych zamiarach.
  Tego im serdecznie życzę.

 3. Litewski market?
  Kolejne dziadostwo w Puszczykowie? Tak będzie wyglądała nowoczesność w nowoczesnym wydaniu?
  Zrównoważony rozwój miasta?

  Dość tych rządów! Dwie kadencje wystarczą!

 4. Gratuluję Panu kandydacie Andrzeju Balcerek zleceniobiorcy i waszego pomysłu na czarny pr i wysoką kulturę walki wyborczej a także pomysłu na spotkania wyborcze z mieszkańcami za pomocą banerów. W razie pańskiego zwycięstwa nie widzę powodu do pańskiego uczestnictwa w sesjach rady – starczy powiększać banery i będzie ok. Jeszcze raz gratulacje za czarny Pr. Była już pańska zwolenniczką Iwona S.

 5. Zwróćcie mieszkańcy uwagę, że market na Moniuszki to koszt dla miasta, a nie zysk. Zgodnie z danymi skarbnika miasto zarobi 30000zł z podatku od nieruchomości i … to wszystko. Właściciel marketu podatki będzie płacił gdzie indziej. A co w zamian? Tiry dowożące towar do marketu w centrum miasta. Korki na skrzyżowaniu Dworcowa/Moniuszki i większy smog. Koszty remontów ulic zniszczonych przez tiry dowożące towar do sklepu. Bilans dla miasta na minus, czyli będzie market to gdzieś trzeba będzie uciąć.

 6. (…)red. Niesprawdzonych informacji nie publikujemy. Forum jest dla wszystkich, ale treści publikujemy te , które uważamy za istotne. Wszystkie treści dotyczące miasta, powinno publikować Echo Puszczykowa,które wychodzi za publiczne pieniądze.

 7. Takiego braku klasy nie spodziewałam się nawet po durze. Wiem, wiem, cisza wyborcza. Ale ja dziś rano dopiero otrzymałam GŁOS PUSZCZYKOWA. I ja tylko w tej sprawie. dur poszedł po całości, pokazał swoje prawdziwe oblicze. Przejechał się po wszystkich, którzy nie są ” za ” w tak prostacki sposób, że ja nie będę sobie zaśmiecać umysłu takim byleczym. Słoma z papci, dur…weź, zrób coś z tym.

  1. Pani Elżbieto, młoda, wykształcona kandydatka na radną ze Starego Puszczykowa pisze w internecie o redaktorze Głosu z szacunkiem „Pan Urbanowicz”. Ma zadanie i doskonale się wywiązuje z tego, za co mu zapłacono. Wszystko. Kandydaci na radnych KWW Razem roznosili Głosy do skrzynek, w środku Głosów były wszyte ich materiały wyborcze. Czy to nie jest dla Państwa wskazówka kto na Forum pisze hejt (zjadliwe komentarze). Tak zrobili cztery lata temu, tak zrobili i teraz, a lud dostawał to za darmo do domu, nawet nie musiał kupować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.