Kiedyś śpiewano, że nie ma wody na pustyni, a dziś możemy powoli zacząć śpiewać, że brakuje jej również w Warcie. Żarty żartami, ale na skutek braku opadów deszczu, rzeka przepływająca przez nasze miasto zupełnie zmieniła wygląd. Tam gdzie zwykle płynęła woda, teraz można stanąć suchą nogą. Brak opadów zimą, wiosną i latem, nie tylko u nas, ale przede wszystkim w górnych partiach rzeki sprawił, że mamy to co mamy.  Przedstawiamy kilka zdjęć, aby zarejestrować stan naszej rzeki.

 nr2

 

nr3

 

nr4

 

nr5

Ostrzegamy dziś przed możliwością wystąpienia burz i ulewnych deszczy, ale co tu mówić… deszczu z nieba brakuje, choć oczywiście nikt nie życzy sobie, aby padał w sposób nagły i niósł z sobą zniszczenia. W każdym razie rzec można: Warta potrzebuje deszczu jak kania dżdżu.

Red.

Komentarzy: 29 o “Katastrofalny brak wody w Warcie

  1. Narzekania tu nie widzę , po prostu stwierdzenie faktu albo ciekawostka , za to w komentarzu Marii widzę złośliwość , po prostu też stwierdzenie faktu albo ciekawostka.

   1. Naukowcy informują, że w Warcie ma najmniejszy poziom w historii, a jakiś pajac twierdzi, że to narzekanie. Mądry inaczej?

 1. Czytając niektóre komentarze dojść można do wniosku, że upał wysusza nie tylko wodę w rzece.

  1. Oczywiście, że jest cenzurowane z wypowiedzi, które wiążą Kamińskiego z PiS i Dudą. Oraz ujawniają duże braki w tekstach Zrobiłem Print Screena tego wpisu. Moje wypowiedzi oraz wielu innych (z dochodzących do mnie głosów) nie pokazują się na tej stronie, bo są kasowane. Tylko bardzo złe wypowiedzi albo przychylne są publikowane. Typowa gadzinówka.

   1. Oczywiście PiS i p.prezydent Duda to najgorsze zło jakie może nnas spotykać.Budujmy schrony aby sie przed nimi schować.ro0zumiem ,ze litar juz takowy ma,chyba ze wcześniej PO rozpocznie aresztowania oszołomów,faszystów,ciemnogrodziań,katoli. i innych niepożądanych elementów wywrotowych.Nb.dobrze że chamstwa,POMÓWIEŃ I WULGARYZMÓW nie publikuja.

   2. Szanowny Panie,
    nie publikujemy jedynie komentarzy o obraźliwej treści albo informacji niepotwierdzonych.

    Przypominamy, iż pan Krzysztof Kamiński osobiście odpowiada za treści ukazujące się na stronie, ponosząc odpowiedzialność karną w razie w razie podania nieprawdziwych lub obraźliwych informacji.

    1. Czyli to nie jest Forum mieszkańców, a Krzysztofa Kamińskiego. Sam ze sobą będzie dyskutować i zarabiać na reklamach. A za 3,5 roku – jak Andrzej Duda – będzie chciał zostać burmistrzem. Na szczęście przegra z kretesem.

     1. Głupota , jak widać, nie ma barw partyjnych Panie Litar. Są wśród nas ludzie o różnych poglądach , ale łączy nas jedno : „chcemy spokojnie żyć w Puszczykowie, bo ono jest także nasze, a nie tylko niektórych”… Mamy prawo pisać o tym, co nas boli i co nam się nie podoba. A Pan nie musi tego czytać, ja nie czytuję np. „Echa Puszczykowa”… I można z tym żyć.

    2. Droga Redakcjo/Panie Kamiński!
     Czy określenia: „mądry inaczej”, „upał wysusza nie tylko wodę w rzece” (pod adresem pani Marii) są niewystarczająco obraźliwe, by je skasować, czy niejakiemu zegarkowi wolno więcej? Tak tylko pytam…

    3. Blokujecie wypowiedzi, które nie zawierają wulgaryzmów czy obraźliwych treści, wyłącznie dlatego, że są dla was niewygodne lub padają pytania które są dla was wstydliwe. Uciekacie się aż do tak niegodziwego postępowania bo boicie się innego zdania niż wasze? Dlaczego tak robicie ?

     1. Do Mieszkańca Puszczykowa.
      Zastanawiam się nad tym, dlaczego tak się Pan denerwuje i wchodzi na tę stronę – przecież nie ma przymusu czytania zawartych tu artykułów i komentarzy.
      Polecam sięgnięcie po „Echo…” i „Glos Puszczykowa” – a na pewno humor od razu się Panu poprawi. I zawsze też można założyć wraz ze znajomymi własną stronę internetową bez obawy cenzury. Pozdrawiam.

     2. Tak, oczywiście, że Redakcja (nie ma osobowo stwierdzone kto jest tą redakcją) blokuje wpisy, Moich skasowano kilkanaście,. Nie zawierały wulgaryzmów, obraźliwych treści, tylko INNY PUNKT WIDZENIA. Oczywiście nie pasowało to do formuły tej strony, która udowadnia, że wszyscy są źli poza towarzyszem Kamińskim (cenzura była w PRL) Zrobiłem PRINT SCREENA tego wpisu.

  2. hahaha, tak tak ,jedyny powiew wolności w zrujnowanym Puszczykowie. Dziekujemy tajemniczej „Redakcji” że jest i czuwa.
   No i oczywiście także za to, że w żaden sposób nie cenzuruje niewygodnych dla niej wpisów.
   Sto lat 🙂
   Pozdrawiam najmocniej.

    1. Tak, pod wszystkie złe wpisy robi jedna osoba. Ta sama która zagłosowała jednoosobowo na Andrzeja Balcerka. Ta sama jedna osoba nie zagłosowała na Krzysztofa Kamińskiego.

     1. Mają chyba rację ci, którzy twierdzą iż Pan Litar i Pan Mieszkaniec Puszczykowa to ta sama osoba. Stwierdzam, że nie warto się ustosunkowywać do ich /jej wypowiedzi …
      Niech sobie pisze /lub piszą… A my dyskutujmy o poważnych sprawach.

 2. Szanowna redakcjo,zastanawiam się czy dyskusja czy tez odnoszenie sie do niejakiego litara wnosi cos konstruktywnego do spraw podnoszonych na tym Forum.nie rozdrabniajcie się w wyniku takich jałowych polemik.Niestety sam w tym wziąłem udział (musząc zareagować na te idiotyczne zaczepki ) za co przepraszam.Sala widowiskowo-sportowa ,dziura w ulicy nie maja bare p`artyjnych,choć teraz,biorąc pod uwagę niektóre wpisy(litar,mieszkaniec Puszczykowa.gett i tym podobne)

 3. Panie litarze i Mieszkańcu Puszczykowa. Nie wiem co Wasze komentarze mają wspólnego z niskim poziomem wody w Warcie.
  Forum Puszczykowo jest mieszkańców i dla mieszkańców, bo nie porusza problemów Krzysztofa Kamińskiego, ale sprawy i problemy Puszczykowa i ich mieszkańców, którzy zwracają się w różnych sprawach do Forum.

  Tak jak wyjaśniliśmy od redakcji: jednoosobowo odpowiadam za treści tu się ukazujące. Jeśli komuś to się nie podoba, to odsyłam do innych puszczykowskich mediów. Piszemy tu o sprawach miasta i prosimy, aby również komentarze tego dotyczyły.

  Krzysztof J.Kamiński

  1. Czy nie rozumiecie Państwo ,że to forum niektórym jest po prostu niewygodne delikatnie mówiąc , bo pisze o niewygodnych dla niektórych sprawach.

   1. Oczywiście, że o to chodzi, a przecież już dawno jeden z naszych klasyków napisał, że „prawdziwa cnota krytyk się nie boi…”

  1. Nie jestem zaangażowany w politykę. Jestem zwykłym mieszkańcem Puszczykowa, nie radnym. Nie używam innych pseudonimów.

 4. Panie litarze, gettcie, Mieszkańcu Jasnej, Bradleyu i nie chciałbym już dłużej szukać jak się pan tu nazywa jeszcze. Mimo pozornej anonimowości w internecie, numer IP zdradza takie drobne kłamstewka i manipulacje, którymi się pan posługuje. Zakończmy ten temat. Bardzo pana proszę, aby nie zaśmiecał pan swoimi wypowiedziami „nie na temat” tego forum.

  Poruszamy tutaj sprawy ważne dla mieszkańców i miasta. Dlatego też jeśli będą pojawiać się dalsze pana komentarze takie jak te powyższe, czy też te, które po otrzymaniu od pana od razu usunęliśmy (dobrze wie pan o czym piszę), będziemy zmuszeni zablokować panu możliwość komentowania w ogóle.

  Forum jest miejscem gdzie nie musimy się zgadzać, ale chciałbym, aby dyskusja przebiegała z zachowaniem wzajemnego szacunku.

  Wszystkich innych komentatorów bardzo pozdrawiam.
  Krzysztof Kamiński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.