Szanowni Państwo,
Przedstawiam Państwu listę kandydatów na radnych KWW Agaty Wójcik Dla Ludzi Dla Miasta:
Okręg 1- Adam Staliński
Okręg 2- Barbara Mulczyńska
Okręg 4- Marek Błajecki
Okręg 5- Piotr Namysł
Okręg 6- Magdalena Kamińska
Okręg 7- Krzysztof Niewczyk
Okręg 9- Dariusz Grzegorski
Okręg 10- Andrzej Rychlewski
Okręg 11- Mikołaj Rybczyński
Okręg 12- Leszek Pobojewski
Okręg 13- Ewelina Marcinkowska
Okręg 14- Renata Kawalec
Okręg 15- Wiesława Grycza
W skład tej grupy wchodzą osoby o różnych zawodach, dużym doświadczeniu zawodowym i życiowym a także doświadczeniu z wcześniejszej pracy samorządowej.
Są w niej także osoby, które w ciągu ostatnich 4 lat,były szczególnie zaangażowane w sprawy swoich dzielnic i ochronę interesów mieszkańców tych rejonów miasta, które były zagrożone niechcianymi inwestycjami i tam, gdzie wola i opinie mieszkańców były lekceważone.
Są w niej wreszcie osoby z młodszego pokolenia, gotowe swoją młodością, energią i pasją służyć miastu i dbać  w przyszłej radzie  miasta o sprawy młodych.
Wszyscy mamy swoje pasje i zainteresowania, pochodzimy z różnych środowisk, mamy różne poglądy i różne doświadczenia.
Łączy nas jedno- PUSZCZYKOWO.
Nie mają dla nas znaczenia sympatie i antypatie polityczne, których nasze miasto NIE POTRZEBUJE.
Potrzeba nam dobrej, efektywnej i aktywnej współpracy DLA LUDZI DLA MIASTA.
Agata Wójcik

Komentarzy: 58 o “Kandydaci na radnych KWW Agaty Wójcik Dla Ludzi Dla miasta

 1. Lista jest, będziemy głosować. Ale działań KWW, aby głosowali też ci, którzy nie są czytelnikami forum nie widać. Pani Agato, trwa kampania, trzeba walczyć bo zwycięstwo samo nie przyjdzie. Pozdrawiam Panią i wszystkich Pani kandydatów.

 2. Pani Agato jestem z Panią.
  I cała moja rodzina.
  Sąsiedzi też.
  I znajomi oraz przyjaciele z innych dzielnic Puszczykowa także.

  1. okręg 3 i okręg 8 nieobsadzony .
   Wśród zamieszkałych tam mieszkańców brak chętnych do społecznego działania .
   Szkoda.

 3. Wszyscy, którzy chcą zmiany muszą pomóc Pani Agacie Wójcik i naszym kandydatom na radnych!!!. Na początek proponuję kampanię wśród znajomych i sąsiadów reklamującą KWDLDM jako jedyny komitet , który ma realną szansę na wygraną z ekipą Pana Balcerka. I bardzo ważne, moim zdaniem, nie zajmujmy się personalnie przeciwnikami i nie prowadźmy kampanii negatywnej. Niech KWDLDM przedstawi jasny i precyzyjny program działania na całą 5-cio letnią kadencję. Żadnych ogólników a dużo konkretów i będzie dobrze!!.

 4. Przestańcie atakować KWW Kocham Puszczykowo. To nie jest komitet popierający Balcerka. To są ludzie, którzy chcą zmiany – tak jak wy – tylko nie po drodze im z p. Kamińskim. Jak myślicie, jeśli w nowej radzie będziecie chcieli zrobić coś dobrego dla miasta, to kto szybciej was poprze – ludzie od Balcerka, czy ludzie z Kocham Puszczykowo. A jak Kocham Puszczykowo będzie miało dobry pomysł – to co? Nie poprzecie ich. Nie wygracie wszystkich okręgów, bo i Balcerek i Kocham Puszczykowo mają dobrych kandydatów. Więc przestańcie atakować Kocham Puszczykowo i skupcie się na tym, by pokazywać jaki syf może zrobić Balcerek. Dobranoc.

  1. Macie jakąś obsesję na moim punkcie? Zauważcie wreszcie, że ja nie kandyduje, jestem prywatną osobą, albo żaden komentarz do mojej osoby się odnoszący nie będzie publikowany.

   1. Jest Pan w stanie obiecać mieszkańcom , że w przypadku wygranej Wójcik, nie zasiądzie Pan na żadnym dobrze płatnym stołku w urzędzie?

    1. A dlaczego to ma obiecywać?
     Każdy będzie miał prawo ubiegać się o tę funkcję / mam nadzieję, że będzie ogłoszony konkurs/ .
     Może okaże się najlepszym kandydatem ?
     Na razie jednak jest to dzielenie skóry na nieupolowanym niedźwiedziu, więc pytania i dywagacje na ten temat są nie na miejscu.
     Olaboga! Żyjcie i dajcie żyć innym. Panu Kamińskiemu też.

  2. Co wy chcecie od Pana Kamińskiego? Odczepcie się od niego!
   Co on wam zrobił? Jego winą jest to, że dzięki temu forum wiemy co się na prawdę dzieje w Puszczykowie?
   Krytyka Burmistrza i jego działań się wam nie podoba?
   Więc w końcu z kim jesteście? Wy którzy tak kochają Puszczykowo?

   Panie Krzysztofie niech Pan robi swoje. I niech Pan dalej robi dobrą robotę dla nas. Dla Ludzi. Dla Miasta.

  3. Od lat to pokazujemy /cytat z Pańskiej wypowiedzi: „jaki syf może zrobić Balcerek”/ m.in. dzięki Forum prowadzonemu przez Pana Kamińskiego.
   I może Pan wytłumaczy dlaczego Komitetowi Kocham Puszczykowo „nie po drodze z P. Kamińskim?”
   Może właśnie dlatego, że to wszystko pokazuje? Obnaża puszczykowską rzeczywistość? Nazywa rzeczy po imieniu?
   Zdecydujcie się wreszcie kochający Puszczykowo / I love I love,/ czego wy na prawdę chcecie?
   Popieraliście Agatę Wójcik, teraz nie popieracie. Jesteście przeciwni rządom Burmistrza Balcerka, ale go nie krytykujecie i po cichu wspieracie. A może w ostatniej chwili wyciągniecie jakiegoś „królika z kapelusza”?
   O co wam na prawdę chodzi?

  4. „Balcerkowy syf”? Dobre! Kochacie Puszczykowo I wystawiacie kandydatkę Grabkowskiego? Dobre! Balcerek też był od Grabkowskiego I zrobił ct:”Syf”. Kochacie Puszczykowo, bo jest Wam P.O trzebne do robienia interesów. Mydlicie ludziom oczy. Nie ma głupich! Nie damy się ZNOWU nabrać. ZaP.O mnieliście robiąc ten CYRK z P.Janicką, że Grabkowski może się już pakować z Jackowskiego! Wystawienie Waszego KWW przeciwko Agacie Wójcik ma bardzo złe intencje, bo kochać Puszczykowo trzeba tak jak my je kochamy, by było DLA LUDZI, DLA MIASTA, czyli dla Was też! Zobaczymy jak ta Wasza miłość będzie wygĺądała po 21.10 !

   1. ZNOWU to chyba nowy mieszkaniec Puszczykowa, bo chyba tylko takiemu przychodzi do głowy insynuacja, że Iwona Janicka jest „kandydatką” Grabkowskiego. Naprawdę jeszcze ktoś się jest w stanie na to nabrać? Złość i zawiść przesłania człowiekowi oczy

    1. StaryMieszkaniec chyba próbuje nam zrobić wodę z mózgu ( jak to komitet „lofciu Puszczykowo” już od jakiegoś czasu próbuje) – nie takie numery już wycinano puszczykowianom,żeby tylko wygrał „słuszny kandydat” – nie bez kozery ktoś przywołał już przykład z poprzednich wyborów i dywersję NIedbały . Więc , StaryMieszkańcu , spokojnie zakładam,że tobie również chodzi o utrzymanie Balcerka przy władzy – nienawiść do Puszczykowa oraz obietnice synekur przesłaniają ci oczy ?

     1. Narracja o nienawiści do własnego miasta – to chyba przekaz dnia pana miłościwie nam panującego prezesa, tak?

     2. Jak to mowi ludzki pan – ojkofobia??
      Skad sie wzieli ludzie mowiacy jezykiem pewnego przywodcy w przedwojennych Niemczech..?
      Sądzę, że błąd popełniono na początku transformacji we wczesnych latach 90-tych. Wtedy całkiem spora część społeczeństwa nie potrafiła sobie poradzić bez pomocy państwa w warunkach gospodarki wolnorynkowej. Często padały hasła w rodzaju „komuno wróć”. Ci ludzie byli gotowi pozbyć się znowu swojej osobistej wolności w zamian za opiekę państwa – gwarantowaną pracę, zasiłki, dodatki socjalne itp. Szkoda, że ich pozostawiono samym sobie – bo po latach zaczęli oni tworzyć trzon elektoratu kontestujących przemiany Kaczyńskich.
      IV RP jest w zasadzie ich ziemią obiecaną. Niewiele różniącą się od realiów PRL, ale odcinającą się (w sferze werbalnej rzecz jasna) od sowieckiego rodowodu PZPR, ale jednocześnie oferującą utracony socjal. Mało tego – Kaczyński pokazał tym ludziom, dlaczego zostali ofiarami przemian wolnorynkowych – nie przez swoją bierność, nieudolność, marazm (no bo jakże to mogła być ich wina?) – ale przez spiski elit, złodziei, złodziejską prywatyzację (to słynne „wyprzedawanie majątku narodowego”, w gruncie rzeczy w większość upadających, nierentownych, zbankrutowanych zakładów z przerostem zatrudnienia). A wszystko to w narodowym, katolickim, patetycznym sosie.
      Czy jest się czemu dziwić, że sieroty po komunie z miejsca zamieniły się w gorliwych patriotów (gardzących resztą społeczeństwa) i z zapałem wołają już nie „komuno wróc”, tylko „Jarosław Polskę zbaw”?

  5. Panie Marku, proszę taki apel skierować raczej do drugiej strony. Pisze pan w dobrej wierze prośbę, ale przypuszczalnie nie korzysta pan z Fb i nie widzi wpisów nieanonimowych członków KWW KP.

  6. Dzień dobry Panie Marku. Mam nadzieję, że Pan się wyspał i przemyślał pewne sprawy.
   A może od rana zajrzał Pan na FB „I love Puszczykowo” / tłum. z angielskiego :Kocham Puszczykowo/
   i przeczytał Pan wpisy „pełne miłości” szkalujące to forum i forumowiczów.
   I może najdzie Pana chwila refleksji.
   Mam taką nadzieję.

   1. Gwoli ścisłości, nie mylmy facebookowego profilu „I love Puszczykowo” (obecnie nieaktywnego), założonego kilka lat temu przez Adama Stalińskiego i publikującego tylko zdjęcia promujące Puszczykowo (bez związków politycznych) z nowym profilem komitetu Kocham Puszczykowo, który jest ugrupowaniem założonym przez inne osoby i promującym się w celach politycznych. Nie mają one ze sobą nic wspólnego – ani osobowo, ani treściowo.

    1. Z tego, co mi wiadomo , Pan Staliński założył stronę internetową „Aktywne Puszczykowo”, a nie żadne „I love.”
     Absolutnie nie wolno tego mylić.

 5. Kiedy i gdzie kandydaci KWW DLDM się zaprezentują nam, wyborcom osobiście?? Czekamy na takie spotkanie.

 6. Wskazany festyn kandydatów Agaty Wójcik z wyborcami. Potem mnóstwo spotkań w normalnej przestrzeni.

 7. Szanowni Państwo z KWW Kocham Puszczykowo – przestańcie wreszcie atakować Krzysztofa Kamińskiego.
  Burmistrzem Puszczykowa od 8 lat jest Andrzej Balcerek.
  Jeśli rzeczywiście chcecie zmiany w zarządzaniu miastem, to wasze ataki powinny być skierowane w jego stronę.
  Chyba że to wszystko wielka ściema!

 8. Oczywiście komentarzy nie po Pana myśli sie nie zamieszcza. To jak wygra wojcik, osoby myslace inaczej takze nie beda mialy nic do powiedzenia?

  1. wojcik ma małe szanse, z Agatą Wójcik; osoby myslace inaczej takze nie beda mialy nic do powiedzenia. Jak będą miały „coś” do powiedzenia, to powinny mówić. Jak będą miały coś wartościowego do przekazania, tym bardziej. Nie marnujemy czasu forumowiczów. Wchodzimy tu, dyskutujemy o czymś, nie o niczym. Pozdrawiam

    1. Tej,”zgórnego”. My wiemy o co Ci chodzi. „Mieszkanka” Ci odpisała. Droga „mieszkanko” super tekst.

    2. Jest pani pewna, że chcę wiedzieć? Mam zaufanie do Pana Kamińskiego, jeszcze go nigdy nie zawiódł. Jeśli nie upublicznia komentarza, to ja na jego miejscu też bym go nieupubliczniła. Jestem dużo bardziej radykalna od Pana Kamińskiego.

 9. Chciałam głosować na Panią Agatę , ale kiedy zobaczyłam na liście kandydatów do Rady Miasta z listy Pani Agaty zmieniłam zdanie.

  1. Dokładnie to samo pomyślałam. Pani Heleno. A po dzisiejszym artykule świadczącym o poziomnie osób zwiazanych z Panią Agatą, jej kandydtatura jest dla mnie nie do przyjecia. To nie jest kampania wyborcza, to przekracza wszelkie granice dobrego smaku i klasy.

   1. Święte Słowa „Pani Heleno”!!!!! Stare Puszczykowo nie chcę PISU! Chcemy ludzi mądrych i światłych, a nie krecików ryjących pod innymi dołki, tak jak to czynią Państwo już w kampaniiii!!!!!!!!!!! Państwo już w kampanii plujecie jadem i skłócacie Puszczykowian! Górne Puszczykowo miało już Panią Wójcik i mówi jej „NIE!!!!”. Głosujmy na Panią Kamińską, bo to samo dobro! A na Czarnieckiego – na wspaniałą panią Elę Bijaczewską, z wielkim sercem, lub na kandydata z Kocham Puszczykowo. Wtedy nie będzie opluwania mieszkańców. Mam nadzieję, że moderator umieści ten komentarz, bo mam prawo to pisać jako Puszczykowianka. No, chyba że przekona mnie ktoś, że się mylę i wcale nie jesteście wrodzy innym. Trzeba mieć jeszcze nadzieję i otwarty umysł.

    1. Słuchaj kochana Oreczko , co tak bardzo oburza Cię w PIS- e może jakiś przykład ,konkret ja jestem członkiem Pis i jakoś nie przypominam sobie bym kogokolwiek skłócał lub pluł na innych jadem. Proszę zatem o bardziej kulturalne wypowiedzi i opinie .Pozdrawiam mimo wszystko.

    2. My, członkowie, sympatycy I zwolennicy Prawa I Sprawiedliwości mieszkający od wielu laty na górnym Puszczykowie mamy się czuć od teraz zastraszeni , zaszczuci? Zabroni nam się kupować z Żabce, wywieszać flag pdzed domami, czy rozmawiać o zmianach zachodzących w Polsce? „Oreczką” powinna się zająć prokuratura, bo my chcemy PiS w Puszczykowie we władzach, by nastąpiła normalność, uczciwość bez jadu I nienawiści. Tak jak jest w rządzie. Napiszę więcej: Puszczykowo zasługuje na Prawo I Sprawiedliwość. Dlatego kandydatką, której chcemy zaufać jest Pani Agata Wójcik, nasza sąsiadka.

   2. Artykuł pokazuje insynuacje, jakiej na stronie Kocham Puszczykowo się dopuszczono. Ale rozumiem, że winny nie jest ten, który takiego procederu się dopuszcza, tylko ten kto takie okropne zachowanie ujawnia. Skądś to znamy.

    1. Cogito ergo sum.
     „Odwracanie kota ogonem” to najlepsze, znane powszechnie działanie .
     I tym razem mamy z tym do czynienia.
     Niech każdy robi swoje – z czystym sumieniem i podniesionym czołem.
     Myślę, więc jestem.

     1. Panie „redaktorze”, Pan nie tylko jest odpowiedzialny za Pana artykuły, ale też za komentarze, które Pan wg własnego uznania publikuje bądź nie. Są w nich (tych opublikowanych oczywiście) insytuacje i obraźliwe teksty pod adresem osób opisanych z imienia i nazwiska, które akurat Panu „nie leżą”. Jeśli Pana sumienie w tym względzie jest spokojne, to tylko świadczy o Panu. Nie musi się teraz Pan użalać nad sobą, mleko zostało wylane. I każdy kto chce, to widzi.

     2. Może rekonesans zrobić gdzie indziej? To jest prywatna strona, utrzymywana za prywatne pieniądze. To nie jest strona stowarzyszenia, partii, które mają swoje statuty. Właściciel decyduje. Mi to odpowiada, ale zachęcam do zakładania swoich stron, chętnie zajrzę i zobaczę czy zagoszczę na dłużej.

    2. „dwójmyślenie ” i ” ministerstwo prawdy” z 1984 – oto dziedzictwo KW Kocham Puszczykowo :/

    3. @rekonesans
     tobie naprawdę się już wszystko pomyliło??? Odpowiedzialnym za komentarz jest jego autor – jeśli ktoś poczuje się urażony, oszkalowany, naruszone sa jego dobra osobiste – to zawsze może zwrócić się do odpowiednich służb, właściciel domeny musi wtedy udostępnić IP komputera autora , więc nic nie stoi na przeszkodzi aby pociągnąć winnego do odpowiedzialności .
     To , czego ty oczekujesz oraz proponujesz – to jest właśnie ACTA2 , za którą głosowali m.in. twoi idole ( jak mniemam) – z PO : cenzura prewencyjna wam się marzy , kontrolowanie internetu i ludzi , tylko to wam pozostało ,żeby jeszcze chwilkę potrzymać społeczeństwa za twarz… NIedoczekanie wasze.

     1. Kula w płot Panie Tomaszu 🙂 Lepiej już niech Pan nic nie „mniema” 🙂
      A odnośnie odpowiedzialności redakcji, to zanim Pan napisze takie bzdury, radzę zapoznać się z art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, wyrokiem Sądu Okręgowego we Worcławiu, sygn. akt I C 988/13, orzeczeniem Europejskiego Trybunalu Praw Człowieka ws. Delfi przeciwko Estonii.
      To już są fakty.

    4. Chcę odpowiedzieć „puszczykowianinowi”za kiepską, balcerkową prowokację. Niestety nie ma możliwości z powodu braku takiej możliwości, bo nie ma „odpowiedz”. PiS nie poprze Balcerka, Janickiej, ani Krzyżańskiego.

 10. Takie są fakty??? Zaciemnianie prawdy! Fakty są tylko w tvn. Nie idzcie tą drogą obrońcy swojej demokracji. Wasza władza rodem z PRLu ma się ku końcowi. Pani Agato, powodzenia! Góra Panią wspiera.

  1. Pisze o faktach, gdyz kk czesto w swoich tekstach sobie tego zyczy. Bawi mnie powyzszy komentarz, nicnieznaczacy.
   Do mieszkanki – wiem, ze Pani pojecie na tamat stron „prywatnych” laczy sie z niewiedza. To jest strona dostepna publicznie, a za jej zawartosc jest odpowiedzialny wlasciciel. Jesli jest to jasne kto nia oplaca, to tym bardziej latwiej jest dojsc, kto ponosi odpowiedzialnosc prawna, ktora reguluja przepisy, ustawy. Ja wiem, ze chcialaby Pani, zeby bylo tak jak sobie Pani wymyslila, ale na szczescie tak nie jest. Strona nie jest zabezpieczona danymi dostepowymi, czyli jej zawartosc nie jest tajna, lecz powszechnie dostepna bez ograniczen.
   Serdecznie Panstwa pozdrawiam konczac te dyskusje.

   1. Czy Onet i WP jest odpowiedzialny za hejt w komentarzach? Czy ponosi odpowiedzialność za komentarze na swojej GW ? Na tych portalach to dopiero jest hejt.

   2. Rekonesans, nie pan/pani pierwszy straszy w Puszczykowie odpowiedzialnością karną. Członkowie ekipy obecnego burmistrza straszyli Burmistrz Tabędzką prokuratorem kilka razy (m.in. za wyrzucenie pieniędzy na marinę, która po pierwszym roku miała popłynąć z nurtem Warty, a jest do dzisiaj), Panów Redaktorów straszy się regularnie. Jak pan/pani myśli dlaczego? Odgadnąć nietrudno, są niewygodni. Czemu wchodzą tu i męczą się z nami forumowiczami tacy rekonesansi? Realizują założenia czarnego „pi-aru” – zdyskredytować Forum, umniejszyć jego znaczenie, zniechęcić do tej strony mieszkańców.
    Z drugiej strony wcale nie zdziwiłabym się, gdyby tacy rekonesansi dokonywali celowo wpisów w jakiś sposób urażający wymienionego z imienia i nazwiska mieszkańca, to jedna z systemowych metod manipulacyjnych czarnego pr. Prowadzi do skutecznego skłócenia zjednoczonego środowiska.
    Rekonesans, brakuje mi znajomości ustaw prawnych, ale czytanie twoich komentarzy wskazuje na całkowity brak szacunku do języka polskiego i rozmówców.

    1. Co tez mieszkanka plecie za glupoty… Jakies informacje z palca wyssane.
     Pozdrawiam
     Spokoju zycze 🙂

     1. @rekonensan
      misiu-pysiu : w Polszcze i jak w większości normalnych krajów każdy przypadek rozpatrywany jest odrębnie , więc nie obowiązuje prawo precedensu, jak w GB. Poducz się troszkę ,(…)red.

 11. Szanowna Orko widać z twego wpisu że nie byłaś chociaż na jednej Radzie Miasta bo gdybyś była miała byś inne zdanie o Sz. Pani A. Wójcik no cóż taka jest specyfika „polskich ELYT” Nasi południowi sąsiedzi czytają 7 razy więcej książek i dwa razy więcej tygodników . Dlatego ten mądry naród wybrał prawdziwego inteligenta na prezydenta ,który na 10+5 lat odrzucił komunistów od władzy ,a nasz naród wybrał analfabetę ,denuncjatora .Ot taki morał z tej bajki żeby teraz regionalnie też te polskie wybory nie były tak fatalne jak dotychczas /Tak mi dopomóż BÓG jak w rocie przysięgi do Sejmu/.

  1. Myli się myślący. Większość radnych na sesjach i komisjach nie odzywała się wcale – widocznie nie mieli nic do powiedzenia, z kolei Pani Agata Wójcik do dyskusji nie wnosiła nic nowego – miała ułatwione zadanie, bo zawsze była przeciw! Jakieś rozwiązania, które byłyby konstruktywne? Często odtwórczo odczytywała jakby nie swoje wypowiedzi, nie umiała słuchać, a juz na pewno nie mieszkańców swojego okręgu. Bez charyzmy zupełnie.

   1. Zapominasz teżOrka, że mieszkańcy uczestniczą w zebraniach i spotkaniach. Wielokrotnie byłem świadkiem nie tylko wystąpień Radnej Agaty Wójcik, ale także świadkiem spotkań, gdzie Pani Wójcik była gospodarzem. Jest osobą merytoryczną i zaangażowaną od lat sprawy związane z miastem i ludźmi. Przy okazji pragnę podziękować Pani Agacie za sprawozdania, jakie zamieszcza na stronie Forum.
    Jako przykład nieprawdy napisanej przez teżOrka sprawozdanie z sesji, na której byłem i słyszałem wystąpienia w obronie mieszkańców Pani Wójcik http://forumpuszczykowo.pl/reminiscencje-po-sesji/

    1. Czy poza oburzeniem, o którym tam radna pisze, to czy Pani radna Wójcik się wykazała jakoś konkretnie dalej? Coś zrobiła z tym oburzeniem swoim i zawiedzionych mieszkańcach?

     1. Dyskusja z teżOrka, to orka na ugorze. Z przykrością stwierdzam, że nie wiesz o czym piszesz. Setki mieszkańców składa wnioski przeciwko budowie marketu przy Moniuszki. Wszystkie wnioski są odrzucone (oprócz jednego – market w mur pruski Macieja Krzyżańskiego), mieszkańcy niewiele mają na sesji do powiedzenia, broni ich zawsze Radna Wójcik. Nawet wsparta kilkoma zielonymi radnymi nic nie może zrobić przegrywa z większością (obóz burmistrza milcząco głosuje za decyzjami burmistrza), ale ma odwagę robić to, do czego się zobowiązała programowo i z żelazną konsekwencją robi. Kto inny na jej miejscu wykazałby się taką obroną woli mieszkańców? Pytasz teżOrka co dalej, dalej pozakładano kilka Stowarzyszeń mających bronić mieszkańców przed negatywną działalnością burmistrza, posypały się protesty. Powstał silny ruch mieszkańców przeciwko lekcewarzącemu nas burmistrzowi, na czele którego stoi Pani Agata.

     2. Ciekawy punkt widzenia. Jakim to stowarzyszeniom lideruje Pani Wójcik? Chyba umknęła wszystkim ta kluczowa informacja podczas przedstawiania się.

     3. Proszę, zacznij czytać ze zrozumieniem. Nikomu nie chce się tłumaczyć wszystkiego kilka razy i ze szczegółami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.