Udostępniamy dziś mieszkańcom Puszczykowa stronę, którą nazwaliśmy Forum Puszczykowo. Jest to inicjatywa kilku mieszkańców naszego miasta, którym leży na sercu zachowanie jego tradycyjnego charakteru, którzy kochają to miejsce, w którym przyszło nam żyć. Wierzymy, że wybraliśmy to miejsce do życia nieprzypadkowo. Chcemy wnieść swój mały wkład w zachowanie tego, co odziedziczyliśmy w Puszczykowie po tych, którzy miejsce to stworzyli. Dlatego inicjatywę tą traktujemy jako nasz obowiązek i pewien rodzaj odpowiedzialności za Puszczykowo wobec pokoleń przeszłych i tych które przyjdą po nas. Pewni jesteśmy, że mieszkańców naszego miasta, którzy myślą podobnie nie brakuje. Ta strona ma być forum wymiany naszych poglądów i opinii.

Na stronie Forum Puszczykowo informować będziemy o ciekawych wydarzeniach z zakresu kultury, sportu i wszystkich tych inicjatywach dziejących się w mieście czy Puszczykowa dotyczących, które naszym zdaniem zasługują na propagowanie. Obok funkcji informacyjnych chcemy również pisać o sprawach ważnych dla mieszkańców naszego miasta, o ich problemach. Zdajemy sobie sprawę, że obecnie brak takiego miejsca. Nie będziemy bali się pisać o tym co kontrowersyjne, co budzi emocje. Chcemy być również krytycznymi, ale zarazem obiektywnymi recenzentami poczynań władz miasta. Będziemy patrzeć naszej władzy na ręce. Dla nas nie będzie tematów tabu w sprawach dla mieszkańców i miasta najważniejszych.
Inicjatywa nasza nie jest zamknięta na nowych ludzi. Przeciwnie, zachęcić chcemy wszystkich mieszkańców do współpracy z nami. Piszcie do nas o sprawach, które są dla was ważne, a o których inni z jakiś względów nie piszą. My się tym zajmiemy, Wasze problemy poruszymy. Zachęcamy wszystkich do współtworzenia Forum Puszczykowo.

Redakcja

1 kometarz o “Zamiast Wstępu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.