Dwa tygodnie temu czytelniczka przesłała nam zdjęcia z wystającym żywopłotem przy ulicy Poznańskiej. Pisaliśmy o tym w artykule.

Miło nam poinformować,  żywopłot został przycięty. Można już bezpiecznie spacerować chodnikiem. Niestety cały czas napływają do nas informacje o zarastających chodniki żywopłotach na innych ulicach, np Wąskiej, narożnik Poznańskiej/Chrobrego, Posadzego. Liczymy na to, że również w innych miejscach miasta właściciele posesji i urzędnicy będą wiedzieli co z tym zrobić.

 

reklama-top-01 (1)

red.

Komentarzy: 4 o “Żywopłot na ulicy Poznańskiej przycięty. Dziękujemy.

  1. ul. Miodowa. Na długości niezamieszkałej działki, krzewy zajmują prawie 1/3 już tak wąskiej uliczki. Bylibyśmy wdzięczni za interwencję. Z góry dziękujemy.

    1. Wy tu gadu gadu o krzaczkach a teraz obawiam się że jedni z władzy a szczególnie jeden będzie łazić i zaglądać jaka gałązka wystaje z płotu panu K.K. lub tajemniczej redakcji…

  2. Ja uważam,że od tych spraw są przede wszystkim urzędnicy i straż miejska która dysponuje 2 samochodami.Kto widział burmistrza by chodził ulicami Puszczykowa?Kto widział odpowiedzialnych urzędników by sprawdzali i załatwiali sprawnie te sprawy.Forum Puszczykowa nie powinno zamienić się moim zdaniem biuro interwencyjne jakkolwiek dobrze że pomagają nam w tych przypadkach.Uważam że należy bombardować sz.pana burmistrza,mailami,telefonami,osobiście .Nie bać się!!!!.Od tego są,płacimy im!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.