Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie w piątek zakończył się proces przeciwko redaktorowi naczelnemu  Echa Puszczykowa panu Bogdanowi Lewickiemu, jaki wytoczyła mu była wójt Dopiewa – pani Zofia Dobrowolska:

PROCES O OCHRONĘ DÓBR OSOBISTYCH… Bogdan Lewicki przeprosi…
W dniu dzisiejszym Sąd ogłosił wyrok w sprawie z mojego powództwa przeciwko Bogdanowi Lewickiemu redagującemu czasopismo „U nas w Dopiewie” !!! Pan Bogdan Lewicki jest zobowiązany do umieszczenia w czasopiśmie gminnym „Czas Dopiewa” i w redagowanym przez siebie piśmie „U nas w Dopiewie” przeprosin za niezgodne z prawdą oszczerstwa naruszające moje dobra osobiste – wg formuły określonej przez Sąd.
Dodam, że pismo „U nas w Dopiewie” założone zostało u progu kadencji 2010 – 2014 i wydawane było regularnie co miesiąc w nakładzie ok. 7000 egzemplarzy, trafiając za darmo do każdego domu. Było założone wyłącznie dla dyskredytowania mnie i mojej pracy na stanowisku wójta Gminy Dopiewo (ostatni numer wyszedł w grudniu, gdy już było pewne, że nie wygrałam wyborów).  Prawdą jest, że kłamstwa powtarzane przez tyle lat zapadają głęboko w pamięci ludzi i uznawane są za prawdę. Tak się stało w moim przypadku.  (…)

Tyle wstępnych informacji zamieszczonym przez panią Zofię Dobrowolską – byłą wójt zaprzyjaźnionej z Puszczykowem gminy.  Dla ścisłości podamy, że wyrok jest nieprawomocny.   Czasopismo ” U nas w Dopiewie” ukazywać zaczęło się kiedy pani Zofia Dobrowolska została wójtem, a po jej przegranej w 2014 roku ukazywać się chyba przestało.  Kiedy otrzymamy szczegóły wyroku, na pewno poinformujemy naszych czytelników.  

Pan Bogdan Lewicki trafił do puszczykowskiego „Echa” oficjalnego miejskiego informatora wraz z objęciem władzy przez ekipę pana burmistrza Andrzeja Balcerka w 2010 roku i grupą byłych urzędników z gminy Dopiewo.

red.

fot.otobytow.pl

Komentarzy: 15 o “Czy w „Echu Puszczykowa” o tym napiszą?

 1. To jeszcze nie włączyli Puszczykowa do Dopiewa? A może tak bezpośrednia linia autobusowa albo szybki tramwaj?

 2. Panie Kamiński z całym szacunkiem co mnie obchodzi, że jakiś Lewicki sądzi się z jakąś Dobrowolską. Co z tego wynika dla Puszczykowa. Chcesz pan żeby Dobrowolska startowała na burmistrza? Pisz pan o Puszczykowie a nie o Dopiewie

  1. Panie mieszkańcu, Panu może być obojętne kto redaguje informator miejski Echo Puszczykowa byle był rzetelny, prawda? A czy jest rzetelny? Ten sam redaktor tu w imieniu władzy a tam w imieniu opozycji. Z tym że zaliczył wpadkę. Ha,ha,ha. W innym miejscu okazał się nierzetelny. Tak ocenił niezawisły Sąd. Co to ma wspólnego z Puszczykowem? A no te „puzle” jakoś pasują do siebie: Puszczykowo, Mosina, Dopiewo, Rogalin,… Te same osoby tu i tam, kto takich wynajduje i dla jakiego celu?

 3. Panie mieszkańcu, udowodniono szkalowanie wójt Dobrowolskiej (…) Fakt, że taki człowiek jest naczelnym w Echu nic dla pana nie znaczy?

 4. A jak ją szkalował? PISał że się brzydko ubiera? Że jest głupia? A z tymi puzlami to nie za bardzo rozumiem. tzn że teraz szkaluje w Echu ale kogo?

  1. Mieszkańcu, dobrze rozumiesz bo sam jesteś jednym z tych puzli. Ha, ha, ha. Ale źle zainwestowałeś, ten interes POwoli bankrutuje…

   1. Redakcjo, proszę pozwolić na jedną uwagę ogólniejszą. Cytatem z Wirtualnej nawiążę do pewnej wizji rozwoju wydarzeń w Polsce, które tu kiedyś wizjonersko przedstawiłem a które mają szansę realizacji, wtedy jak fala rezonansowa dojdą też do Puszczykowa: akt. 21.04.2016, 07:28
    #dziejesienazywo. Mateusz Morawiecki przyszłym premierem?
    O godz. 9.00 w #dziejesienazywo: czy Mateusz Morawiecki to potencjalny następca Beaty Szydło?
    Oto też moje przewidywania a ten komentarz dedykuję Pani J.Barczak i innym miłym Paniom które tracą energię na manifestacje w obronie czegoś co się POwoli rozpada. Autentycznie centrowa opcja jako przeciwwaga dla opcji kato-narodowej moim przewidywaniem wyłoni się z kadr Instytutu Sobieskiego w ślad za M.Morawieckim i innymi. Nie ma powrotu zgranych”POlityków”, szczebla krajowego, powiatowego i gminnego. A co będą robić, z czego żyć? Zawsze mogą wziąć kredyty i pisać wspomnienia.

 5. do mieszkańca Puszczykowa:trzeba umieć czytać ze zrozumieniem c o u pana od długiego czasu jest ,mam wrażenie,trudną czynnością.

 6. Człowieku jakie puzle? Chyba w twojej głowie jakieś puzle się układają. Jakie tryby. Chyba że jesteś z wyznawców teorii wielkiego wybuchu to wtedy wszystko jasne i szkoda każdego kolejnego słowa

   1. Nie piszmy, że ktoś jest opłacany, bo to może brzmieć obraźliwie. Ktoś po prostu ma inne zdanie, które czasami dość niegrzecznie artykułuje.

 7. Hejter a kogo niby shejtowałem? Jak można obniżyć rangę wpisami. NIe chcesz tych wpisów to je kasuj. A jak je zostawiasz to nie pisz bzdur o obniżaniu rangi. Pomyśl zanim napiszesz i już będzie wyższa ranga:)

 8. Śmiech to będzie jak pojawi się pełna informacja tzn. jakiego zadośćuczynienia życzyła sobie pani Dobrowolska oraz za co… 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.