Mamy pytanie do naszych czytelników: co to jest i czemu służy obiekt widoczny na fotografii?  Obiekt znajduje się na leśnej drodze, na przedłużeniu ulicy Dąbrowskiego w Puszczykowie?  „Zabezpieczenie” budynku sugeruje, że służyć może do przechowywania skarbów albo rakiet z głowicami jądrowymi.

I tak już na poważnie: może nasza estetyka jest wyjątkowa, ale na nas i naszej czytelniczce, która nadesłała nam tę fotografię, dobrego wrażenia ten potworek nie robi.  No, ale może kiedy dowiemy się co to takiego, zmienimy  zdanie.  Może tak właśnie musi być.  Może to ozdoba naszego miasteczka, którego uroku na razie tylko my nie dostrzegamy?

red.

fot. J.Strabel

Komentarzy: 6 o “Co to jest?

  1. Tam w gruncie idą bardzo dużej średnicy rury, prawdopodobnie z wodą z ujęcia w Krajkowie do Poznania. Obiekt ze zdjęcia znajduje się nad rurą. Przechodzą także nad Kanałem Mosińskim gdzie widać ich średnicę. Tam też są takie przypominające bunkier budowle. Aż dziwne, że tutejsi forumowicze , którzy przecież są tak wszechstronnie wyedukowani, wręcz stanowią „intelektualną elitę Puszczykowa” tego nie wiedzą. Tu widać bardzo znikomą wiedzę na temat Puszczykowa.

    1. Jak bawimy się w teleturniej „wiem wszystko” to napisz Andrzeju nam ciemniaków ile rocznie kosztuje nas podatników obsługa długu miasta i jak nazywa się burmistrz który nie uwzględnił uwag kilkuset mieszkańców Puszczykowa?

    2. Jeśli te rury „idą”, to może poczekajmy aż przejdą i Aquanetowi staną się zbędne te szpetne komory z zasuwami?

  2. Przynajmniej ta „intelektualna elita Puszczykowa” zadaje pytania, bo chce wiedzieć i być może czegoś się nauczyć.
    W przeciwieństwie do tych, którzy podnoszą łapki w górę, nie wiedząc nawet, w jakiej sprawie głosują.

  3. Jaki pan taki kram przysłowia są mądrością narodów.Tylko kram na podleśnej jest rentowny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.