I zrobiło się świątecznie na Forum Puszczykowo.  Zakończył się konkurs plastyczny dla dzieci : „Święta w Puszczykowie”.  Celem konkursu jest budzenie miłości do miejsca zamieszkania i uwrażliwienie na piękno naszej miejscowości.

Komisja konkursowa wybrała najlepsze prace, po bardzo długich naradach, dyskusjach i głosowaniu.

Podajemy wyniki:

Pierwsze miejsce uzyskała praca 11-letniej Helenki (praca powyżej).  Na drugim miejscu znalazł się rysunek 11-letniej Alicji (poniżej).

alicja-1

Na podium, na trzecim miejscu znalazła się praca 10 letniej Madzi (poniżej)

magdalena11

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy.  W najbliższych dniach przekażemy nagrody.

redakcja

Komentarzy: 7 o “Bożonarodzeniowy konkurs plastyczny – wyniki

  1. Piękne są te prace – naprawdę przyjemnie się to ogląda! Gratuluję wszystkim laureatkom i czekam na następne konkursy:)
    Brawo!!!

  2. Gratulacje dla młodych puszczykowianek! Jestem zachwycona Waszymi pracami. W każdej z prac widzę ogromny talent artystyczny. Pierwsza praca zachwyca prostotą i ciepłem bijącym z latarenki, mimo zimy i padającego śniegu, Druga praca inspiruje wszystkich do czynienia dobra, nie tylko ludzie ludziom ale przede wszystkim ludzie zwierzętom. Piękny pomysł na plakat. Trzecia praca jest bardzo przemyślana. Zakole Warty i płynące kry z adwentowymi niespodziankami, aż chce się sięgnąć i zajrzeć, co kryje się pod danym numerem. Brawo Dziewczęta. Uważam, że zasłużenie otrzymałyście nagrody za swoje piękne prace. Mieszkanka Puszczykowa.

  3. Gratulacje dla młodych puszczykowianek! Jestem zachwycona Waszymi pracami. W każdej z prac widzę ogromny talent artystyczny. Pierwsza praca zachwyca prostotą i ciepłem bijącym z latarenki, mimo zimy i padającego śniegu, Druga praca inspiruje wszystkich do czynienia dobra, nie tylko ludzie ludziom ale przede wszystkim ludzie zwierzętom. Piękny pomysł na plakat. Trzecia praca jest bardzo przemyślana. Zakole Warty i płynące kry z adwentowymi niespodziankami, aż chce się sięgnąć i zajrzeć, co kryje się pod danym numerem. Brawo Dziewczęta. Uważam, że zasłużenie otrzymałyście nagrody za swoje piękne prace.

  4. Dziękuję młodym autorkom prac plastycznych za pokazanie nam dorosłym prawdziwego piękna Puszczykowa. Otaczająca nas przyroda, przestrzeń, spokój i cisza, które za tym idą. Puszczykowo widziane oczyma Helenki, Alicji i Madzi, powinno być miastem szczęśliwych ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.