22 lutego obradować będzie komisja rozwoju RM.  W trakcie obrad omawiane będą dwa bardzo ważne, szczególnie dla mieszkańców Puszczykowa Starego i Niwki, punkty: stan prac i wstępne założenia do planów zagospodarowania dla tych rejonów Puszczykowa.  Zapraszamy mieszkańców do licznego udziału w obradach – sala sesyjna w Urzędzie Miejskim, środa 22 luty 2017, godz. 17.00

 Program obrad komisji:

 1. Przedstawienie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu Starego Puszczykowa, po rozpatrzeniu uwag mieszkańców złożonych do 31.01.2017 r.
 2. Informacja nt. stanu prac nad projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów położonych w Puszczykowie w rejonie pomiędzy torami PKP, ulicą Kosynierów Miłosławskich, rzeką Wartą, ulicą Nadwarciańską i ulicą Mocka.
 3. Sprawy bieżące.

red.

medic_1

 

Komentarzy: 7 o “Bardzo ważna Komisja Rozwoju

 1. Chciałbym dowiedzieć się jaki miało przebieg to posiedzenie komisji rozwoju. Nie byłem ale w tytule art. zaznaczono, iż jest to bardzo ważne posiedzenie. Skoro tak to chyba należy poinformować co ustalono. Chyba, że zachęta do wzięcia udziału w posiedzeniu była na wyrost i było to zwykle bicie piany ? Dowiem się czegoś czy informuję się tu wybiórczo?

 2. Trzeba być… zobaczyć i posłuchać… Najlepiej przekonać się samemu…
  Program posiedzenia był przedstawiony, zarówno tutaj na Forum,jak i na oficjalnej stronie Urzędu Miasta…
  Przyszli mieszkańcy zainteresowani przyszłością swojej okolicy i zabierali głos w sprawach bezpośrednio ich dotyczących. A że to się niektórym nie podoba, to już inna rzecz.
  Najlepiej, żeby nikt nie przychodził, bo ma być miło i szybko.

 3. Tubylcu, więcej szacunku. Podstawowa zasada kindersztuby: proszę, dziękuję i w tej sytuacji zdecydowanie PRZEPRASZAM. Redaktorzy poświęcają swój prywatny czas na zebrania i pisanie sprawozdań.

 4. Chyba wiem kim jest Tubylec.
  Przypuszczam, że był na tym posiedzeniu, więc mógł sam napisać sprawozdanie.
  A może protokół?

  1. Gdybym był na tym posiedzeniu to bym się nie pytał. Zagladam na forum tylko aby się czegoś dowiedzieć. Widać tym razem niczego się nie dowiem, chyba że ktoś z komentatorów podzieli się swoją wiedzą. Interesuje mnie głównie rejon Niwki. Powiecie coś czy mam czekać do lektury Echa?

   1. Panie Tubylec Echo nie relacjonuje obrad poszczególnych komisji tylko informuje o uchwałach rady miasta, chociaż wydawane jest za nasze pieniądze. Skupia się jedynie na PR władz miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.