Drodzy Państwo, za niedługi czas rozpoczynają się wakacje i rusza 3 Edycja Półkolonii Letnich w Akademii Tenisowej Angelique Kerber w Puszczykowie. Program dla dzieci został przygotowany poprzez lata współpracy z rodzicami i dziećmi, i sprosta nawet najbardziej wymagającym młodym tenisistom. W tym roku oferujemy dwa rodzaje Półkolonii BABY oraz KIDS. Półkolonie Baby przeznaczone są dla dzieci między 3 a 5-6 rokiem życia. Program dostosowany jest do ich naturalnych potrzeb ruchowych, a także zapewnia odpowiednią dawkę wypoczynku. Półkolonie KIDS przeznaczone są dla starszych dzieci od 6 roku życia do 12. Półkolonie są świetnym sposobem na rozpoczęcie swojej przygody z tenisem w Akademii. Dzieci będą miały do dyspozycji fachową i energiczną kadrę trenerską, sprzęt z najwyższej światowej półki dostosowany do wzrostu i umiejętności dziecka, a także 12h tenisa w trakcie każdego turnusu.

Naszymi atutami są duże doświadczenie oparte o pasję do prowadzenia zajęć, a także o ciągłe poszerzanie swojego doświadczenia w pracy z dziećmi w trakcie prowadzenia szkółek i treningów. W ciągu dnia dzieci będą miały II śniadanie, obiad oraz w trakcie dnia poczęstunek w postaci owocu lub batonika energetycznego. Zajęcia programowe odbywają się od godziny 9.00 do godziny 15.00. Zapewniamy opiekę w postaci rozruchu od godziny 8.00 a także warsztatów między godzina 15.00-17.00.

Półkolonie w Angie to atrakcyjny i sportowy wypoczynek w trakcie wakacji!

Szczegółowe informacje, terminy turnusów oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.polkoloniepuszczykowo.pl

Angie Puszczykowo zaprasza