Jak informowaliśmy wcześniej na kortach Angie w Puszczykowie  odbył się  X jubileuszowy Turniej  Kobiet  Angie CUP z pulą nagród 5000. zł . Wystąpiło w nim 20 zawodniczek z całej Polski.  Odbyły się zawody zarówno singlowe jak i deblowe.  Zarówno w konkursie indywidualnym jak i w deblu zwyciężyła puszczykowianka Anastasiya Shoshyna  reprezentująca Akademię Tenisową Angie Puszczykowo.

W finale singla pokonała Julię Oczachowską ( Goplania Inowrocław) 6/4, 7/5

W finale debla para: A. Shoshyna ( Angie Puszczykowo)/Marta Dyba(Tennis Club Piekary Śląskie) pokonała parę  D. Szczygielska/P. Jastrzębska  obie ( SKT Sopot ) 7/6(2) , 6/2.  Warto tu wspomnieć, że Marta Dyba na co dzień również trenuje w A.T. Angie Puszczykowo.  Gratulujemy zwyciężczyniom.

XXNastia Shoshyna

Wg dyrektora turnieju  Henryka Gawlaka jubileuszowy turniej był bardzo udany pod względem organizacyjnym i sportowym . Udało się zebrać niemałą pulę nagród, udział wzięło 20 zawodniczek.  Pod względem sportowym turniej stał na dobrym poziomie, a mecz finałowy był godny jubileuszu  Angie CUP.  Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się w finale  reprezentantka Goplanii Inowrocław Julia Oczachowska.

W sobotę kolejny turniej OTK juniorów na który organizatorzy zapraszają.

                                                                       red.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.