Na zakończonych  89 Narodowych Mistrzostwach Polski  w tenisie  rozgrywanych w Gliwicach  bardzo dobrze zaprezentowały się zawodniczki  Akademii  Tenisowej Angelique Kerber w Puszczykowie. Trenujące na kortach „Angie” zawodniczki:  Olga Brózda i Anastasiya Shoshyna  przywiozły do Puszczykowa 5 medali  (1 złoty ,1 srebrny oraz 2 brązowe w tym wspólny w debla).

W grze singlowej  Olga Bruzda  zdobyła srebrny medal mistrzostw, ulegając w finale turniejowej jedynce Magdalenie Fręch ( Akademia Tenisowa Andrzeja Kobierskiego Łódź) 6/3,6/3. W grze singlowej bardzo dobrze zaprezentowała się  również puszczykowianka   Anastasiya Shoshyna, która po dwumiesięcznej  przerwie  spowodowanej operacją i bardzo krótkim okresie przygotowawczym do Mistrzostw  dotarła do półfinału  przegrywając z Magdaleną Fręch (A.T.A.K. Łódź) 4/6,3/6.

W grze deblowej  nasze zawodniczki w półfinale turnieju  przegrały z pierwszą parą rozstawioną Magdalena Fręch (A.T.A.K. Łódź )/Katarzyna Kawa(AZS P-ń ) 5/7,4/6.

W grze mieszanej (mikście ) Olga  Brózda w parze z Janem Zielińskim ( Warszawianka W-wa)   zdobyła złoty medal Mistrzostw zwyciężając w finale 7/6(6) ,7/6(5) z parą Iga Odrzywołek(Górnik Bytom)/Mikołaj Jędruszczak(Start Wisła Toruń).

Jak mówi prezes Akademii Tenisowej Henryk Gawlak: „osiągnięty wynik Olgi i Nastii to sukces sportowy i organizacyjny całego zespołu Akademii Tenisowej Angie. Wynik bardzo nasz cieszy i mobilizuje do dalszej pracy” .